"Боляче, що нікому не потрібна": Волонтер, яка рятували бійців АТО, сама потребує допомоги

Відома волонтер Інна Білецька, яка зараз бореться з важким захворюванням мозку, поділилася відчаєм через те, що у складній життєвій ситуації вона залишилася сам на сам зі своєю проблемою, незважаючи на допомогу, надану їй від багатьох людей. Нелегку історію вона розповіла в інтерв'ю "Обозревателю", повідомляють Патріоти України.

Жінка шкодує, що в зону АТО вона завжди їздила наодинці, за особистою ініціативою. Адже зараз інші волонтери вільно отримали статус учасника бойових дій, у той час як вона з важкою невиліковною хворобою - лише другу групу інвалідності.

"Знаєте, зараз особливо боляче від того, що коли сама опинилася у скрутному становищі, з'ясувалося, що я нікому не потрібна, крім батьків і двох маленьких дітей - у мене росте дві красуні, 2 і 7 рочків. І коли дзвониш комусь із хлопців, яким колись допомагала і які займали у тебе гроші, і просиш: "Будь ласка, поверни борг, у мене зараз кожна копійка на вагу золота", а у відповідь чуєш: "У мене зараз грошей немає" - це реально вбиває. І це - чоловіки. Це - атовці", - із сумом говорить Білецька.

У зв'язку з цим видання просить усіх, хто має можливість і бажання допомогти врятувати життя Інни Білецької, долучитися до збору коштів на її лікування. Реквізити для допомоги: 5168 7420 1820 6122, Приватбанк, Білецька Інна.

Жертвою міг стати кожен українець: СБУ затримала банду, котра викрадала людей за штучні борги

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:40

Схоже покидьки сподівались, що "дах" вигаданого боргу допоможе їм "відмазатись" у суді, як від звичайного розбою. 18 вересня у Пологах Запорізької області затримали банду, що викрадала людей через вигадані борги. Затримані – 4 раніше судимих за тяжкі з...

З архіву ПУ. Неймовірні історії: Дівчинка, яка зникла в Білорусі, знайшлася в Росії через 20 років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:30

У 1999 році чотирирічна білоруська дівчинка три тижні їздила поїздами з невідомими людьми, поки ті не покинули її на пероні рязанського вокзалу. 2 вересня МВС Білорусі оприлюднило короткий ролик про історію Юлії Моїсеєнко (зараз Горіна): в 1999 році в ...