
Солдати розповідають, що після демобілізації їм приходять боргові квитанції. Як розповів depo.ua боєць 90-го батальйону імені "кіборга" Івана Зубкова, Ігор Кий, що після повернення з АТО він залишився винним "державі" 3 600 гривень і 30 копійок, повідомляють Патріоти України.
"Прийшов якийсь документ без печатки. Мовляв, під час проходження служби мені переплатили. І зараз я винен гроші держави. Таке не тільки мені приходило. Я телефонував хлопцям - деяким по 12 тисяч гривень боргів прийшло. Телефонував замполіту, він сказав, що це якась "лажа", - зазначає Ігор Кий.
Також воїн додав, що гроші віддавати не збирається і радить іншим робити так само. "По-перше, нам ще бойові до кінця не виплатили. По-друге, документи без печатки. Якісь аферисти. Хочу сказати іншим хлопцям, щоб не велися на це", - додав боєць.
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...
Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...