Брехати будуть менше: У "ДНР" ліквідували "дітище" Захарченка і "Ташкента"

Всім працівникам телеканала «Оплот Донбасу» оголосили про звільнення.

Усю "спадщину" Захарченка швидко прибирають. Фото: Рейтерс.

Пропагандистський канал «Оплот Донбасу», що належав ватажкам терористів, офіційно припинив мовлення, передають Патріоти України.

Підконтрольний «ДНР» канал «Оплот Донбасу» довгий час віщав пропагандистську інформацію. Він часто шокував жителів псевдореспублік відверто фейковими новинами і антиукраїнською позицією. Тепер же канал ліквідовано.
Закриття каналу пов'язують з втечею терориста «Ташкента». Він разом з Захарченком був причетний до створення "Оплоту". По всій видимості, нове керівництво «ДНР» не захотіло утримувати журналістів, причетних до втікача.
Сьогодні, 9 вересня, всім працівникам «Оплоту Донбасу» оголосили про звільнення. Про це в соцмережах повідомляють жителі Донецька. Люди пишуть, що керівництво сепаратистського каналу дало наказ працівникам відправлятися на пошуки нового виду зайнятості.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...