Буде сюрприз: У Туреччині хочуть змінити улюблену ''фішку'' туристів

У Туреччині хочуть розширити систему "все включено". Так, асоціація туристичних інвесторів Туреччини запропонувала готельєрам створити спеціальну торговельно-розважальну зону, в якій, як і в готелях, буде харчування за системою "All Inclusive", повідомляють Патріоти України.

Схема така: турист за своїм браслетом проходить на вечерю в будь-який з ресторанів торгової зони, тобто за своє харчування він, як і в готелі, нічого не платить.Першим містом, де, можливо, буде проведений такий експеримент, стане Кемер. Там підприємці можуть створити спеціальну "вулицю" для клієнтів місцевих готелів.

В Асоціації туристичних інвесторів Туреччини вважають, що таке нововведення допоможе туристу вийти з готелю в пошуках нового досвіду. Передбачається, що транспортування туристів до альтернативного місця відпочинку і харчування проводитиметься за рахунок готелю.


"Місце моєї смерті і мого життя": Захисник Маріуполя показав прощальні світлини з "Азовсталі"

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:10

Захисник Маріуполя Дмитро Козацький ("Орест") 20 травня виклав на своїй сторінці у Facebook світлини з "Азовсталі". "Ну от і все. Дякую за прихисток "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - написав він, передають Патріоти України. На світлинах ...

Ворог стирає Донбас з лиця землі: Росіяни наступають на Лисичанськ та Сєверодонецьк, загинули 13 людей

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:28

Внаслідок дій російських загарбників за добу на Луганщині загинули 13 людей. Про це у своєму Facebook повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України. "росіяни наступають на Сєвєродонецьк та Лиси...