Будні скреп: У Росії насмерть замерз член Міжнародної шахової федерації

Почесний член Міжнародної шахової федерації 80-річний Едуард Дубов насмерть замерз на вулиці на південному заході Москви, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що чоловіка близько десятої години ранку в суботу госпіталізували з вулиці Профспілкової із загальним переохолодженням, обмороженням кінцівок. У неділю він помер, не приходячи до тями.

За даними на сайті Російської шахової федерації Едуард Дубов - відомий математик, почесний член Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ), його онука-гросмейстера Данила Дубова добре знають у світі як перспективного молодого шахіста.

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...