Будьте обережні: Українців попередили про новий спосіб шахрайства в мережі

Правоохоронці в черговий раз закликають бути пильними при співпраці з незнайомими людьми, особливо в інтернеті.

Ілюстрація: ternopoliany.te.ua

Шахраї не сидять на місці та щоразу знаходять способи обдурити довірливих українців. Цього разу зловмисники вдалися до нової схеми за допомогою популярного сайту продажів "OLX", повідомляють Патріоти України з посиланням на Надзвичайні новини.

Зловмисники знаходять жертву за наступним принципом, переглядаючи термінові оголошення або оголошення, що були давно розміщені та предметом покупки обираю велику побутову техніку, монітори, комп’ютери тощо. Після цього домовляється про покупку.

У день зустрічі з продавцем, шахраї телефонують, та під приводом сильної зайнятості, просять приїхати на таксі, наприклад, до роботи покупця. Довірливий продавець сідає в "автіку", що підігнав йому "покупець". Тоді покупець просить зайти до офісу за грошима і в цей час "таксист" забирає залишену в автівці річ.

Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

неділя, 18 серпень 2019, 6:55

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому. Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у я...

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...