Будьте уважні! - Українським водіям готують нові штрафи

Це стосується тих машин із відпрацьованими газами, в яких міститься велика кількість шкідливих речовин.

Такий законопроект скоро мають розглянути у Верховній Раді, передають Патріоти України з посиланням на AutoNews

Якщо у транспортного засобу вперше буде виявлено надмірний вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах, то його власника правоохоронці лише попередять. Він буде зобов'язаний за 2 тижні усунути порушення. Якщо порушення не усунуть і такий транспортний засіб виявлять правоохоронці, то власника штрафуватимуть.

У законопроекті прописані механізм можливостей поліції для виявлення транспортних засобів, які надмірно забруднюють атмосферу. Це важливо, адже в іншому випадку виконання закону неможливо.

Даний законопроект вже схвалений Комітетом ВР із питань екологічної політики. Скоро повинні його внести на розгляд депутатів у першому читанні. Швидше за все, у законопроекті будуть деякі незначні зміни, а потім його затвердять. Процес має закінчитися до кінця поточного року.

Хто з чоловіків може виїхати за кордон під час воєнного стану в Україні - всі категорії

неділя, 28 травень 2023, 6:56

В Україні триває війна з російськими загарбниками та діє режим воєнного стану. Він передбачає обмеження для чоловіків у віці від 18 до 60 років, які не можуть покидати територію країни, передають Патріоти України. Раніше виняток робили для студентів ін...

Оце так! В Україні заборонили висаджувати дуб, горіх та клен: Які ще дерева попали до списку

неділя, 28 травень 2023, 6:44

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України назвало список рослин та дерев, які тепер не можна висаджувати в Україні. Заборона пов'язана з використанням обмежених земельних ресурсів через війну, передають Патріоти Україн...