Будуть "сюрпризи": Українців попередили про аномальну погоду в лютому

Початок лютого 2018 ознаменується потеплінням, а також опадами у вигляді мокрого снігу.

Ілюстрація: penzalife.info

У лютому 2018 року температура буде трохи вище середньої для цієї пори року. Про це заявила представниця Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Вазіра Мартазінова, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Холод, про який говорили, в наших прогнозах не проглядається. Що стосується опадів, то на більшій частина території України - західні, північно-західні, центральні райони будуть схильні до дефіциту опадів. Це погано для кінця зими, тому що лютий готує для сільського господарства запас вологи ", - сказала вона.

За інформацією Укргідрометцентру, початок лютого 2018 ознаменується потеплінням, а також опадами у вигляді мокрого снігу. Погода буде сирою і вогкою. Незначне похолодання і снігопади прогнозуються в 15-20 числах лютого.

За довгостроковими прогнозами в кінці місяця нас також чекають рясні опади снігу. Синоптики стверджують, що сильні морози не передбачаються. Середня температура повітря буде в межах норми: -6 ...- 3ºС.

Однак народний провісник погоди, Леонід Горбань, спрогнозував, що лютий буде найморознішим зимовим місяцем в 2018 році. За його словами, з середини лютого країну накриють затяжні морози, але перед цим буде багато відлиг.

В Укргідрометцентрі зазначили, що лютий в Україні характеризується частою зміною атмосферних процесів, це призводить до коливання температури повітря. З середини лютого починається поступове підвищення температури. Середня температура повітря коливається в межах -7 ... -6ºС на сході і північному сході; -2 ... -1ºС на південному заході і на Закарпатті.

Абсолютний мінімум, -39ºС, температури був зафіксований в 1893 році в Луганську; максимум в Роздольному в 1958 році: + 24ºС. Середнє місячна кількість опадів становить 30-35 мм, для Закарпаття норма - 50 мм. Середня місячна температура лютого вище ніж в січні на 1-2ºС, на Закарпатті на 3ºС і тільки в Криму температура в лютому, майже така ж як і в січні, тобто -7 ... -4ºС.

Хто "сова", а хто - "жайворонок": Вчені дізналися, чим відрізняється сон у жінок і чоловіків

неділя, 26 січень 2020, 0:31

В середньому жінкам потрібно на 20 хвилин більше сну, ніж чоловікам. У широкому сенсі циркадні ритми у людей приблизно однакові: на цикли неспання і сну є 24 години у всіх. Але виявляється, що є деякі помітні відмінності в роботі внутрішнього годинника...

Співвітчизники заплатять?: Українець розповів, який бізнес найвигідніше відкрити у Польщі

неділя, 26 січень 2020, 0:20

Щоб відкрити власну компанію знадобиться кілька днів. Також потрібні кошти на організацію. За останні два роки кількість українців, які працюють чи хочуть жити в Польщі суттєво збільшилась. Тепер українці їдуть не лише на роботу, а й прагнуть відкрити ...