Під загрозою знищення через дії окупантів на Донеччині опинилася Горлівка. Там через закриті й затоплені шахти під землю йдуть будинки, повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"За час російської окупації частини Донбасу у населеному пункті Горлівка Донецької області затоплені всі 9 шахт ("ім. Гаєвого", "ім. Калініна", "ім. Румянцева" та інші), які функціонували до початку агресії РФ.
У результаті просідання ґрунту відбувається поступове руйнування житлових будинків. Представники окупаційних властей констатують факт відсутності коштів для стабілізації ситуації, а обіцянки про будівництво водовідливних комплексів не виконуються через відсутність обіцяної допомоги з Росії", - написав Тимчук.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...