Під загрозою знищення через дії окупантів на Донеччині опинилася Горлівка. Там через закриті й затоплені шахти під землю йдуть будинки, повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"За час російської окупації частини Донбасу у населеному пункті Горлівка Донецької області затоплені всі 9 шахт ("ім. Гаєвого", "ім. Калініна", "ім. Румянцева" та інші), які функціонували до початку агресії РФ.
У результаті просідання ґрунту відбувається поступове руйнування житлових будинків. Представники окупаційних властей констатують факт відсутності коштів для стабілізації ситуації, а обіцянки про будівництво водовідливних комплексів не виконуються через відсутність обіцяної допомоги з Росії", - написав Тимчук.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...