Будинки йдуть під землю: Стало відомо про нові проблеми окупантів на Донбасі

Під загрозою знищення через дії окупантів на Донеччині опинилася Горлівка. Там через закриті й затоплені шахти під землю йдуть будинки, повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"За час російської окупації частини Донбасу у населеному пункті Горлівка Донецької області затоплені всі 9 шахт ("ім. Гаєвого", "ім. Калініна", "ім. Румянцева" та інші), які функціонували до початку агресії РФ.

У результаті просідання ґрунту відбувається поступове руйнування житлових будинків. Представники окупаційних властей констатують факт відсутності коштів для стабілізації ситуації, а обіцянки про будівництво водовідливних комплексів не виконуються через відсутність обіцяної допомоги з Росії", - написав Тимчук.

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...