Під загрозою знищення через дії окупантів на Донеччині опинилася Горлівка. Там через закриті й затоплені шахти під землю йдуть будинки, повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"За час російської окупації частини Донбасу у населеному пункті Горлівка Донецької області затоплені всі 9 шахт ("ім. Гаєвого", "ім. Калініна", "ім. Румянцева" та інші), які функціонували до початку агресії РФ.
У результаті просідання ґрунту відбувається поступове руйнування житлових будинків. Представники окупаційних властей констатують факт відсутності коштів для стабілізації ситуації, а обіцянки про будівництво водовідливних комплексів не виконуються через відсутність обіцяної допомоги з Росії", - написав Тимчук.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...