Була нетвереза: Донька топ-менеджера ''Роснефти'' наклала на себе руки

У Росії донька одного із топ-менеджерів великої нафтогазової компанії "Роснефть" наклала на себе руки, вистрибнувши з вікна.15-річна дівчинка вчинила самогубство після сварки з батьками, пише телеграм-канал Mash, повідомляють Патріоти України.

"15-річна Ксюша народилася у родині заступника голови одного з відділів російського нафтогіганта. Батьки і двоє дітей (у Ксюши був маленький брат) жили мирно і майже не лаялися. Але 16 січня дівчинка повернулася додому трохи напідпитку після дня народження подруги. Посварилася із мамою, сприйняла все занадто близько до серця. Емоції та алкоголь зробили свою справу. Дівчинка замкнулася у кімнаті, а потім вистрибнула з вікна", – йдеться у повідомленні. Офіційна інформація від батьків або поліції поки не надходила.

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...

НБУ запровадив нові правила грошових переказів уже з 26 червня: Ось про що йдеться

четвер, 25 червень 2026, 18:22

В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...