Була нетвереза: Донька топ-менеджера ''Роснефти'' наклала на себе руки

У Росії донька одного із топ-менеджерів великої нафтогазової компанії "Роснефть" наклала на себе руки, вистрибнувши з вікна.15-річна дівчинка вчинила самогубство після сварки з батьками, пише телеграм-канал Mash, повідомляють Патріоти України.

"15-річна Ксюша народилася у родині заступника голови одного з відділів російського нафтогіганта. Батьки і двоє дітей (у Ксюши був маленький брат) жили мирно і майже не лаялися. Але 16 січня дівчинка повернулася додому трохи напідпитку після дня народження подруги. Посварилася із мамою, сприйняла все занадто близько до серця. Емоції та алкоголь зробили свою справу. Дівчинка замкнулася у кімнаті, а потім вистрибнула з вікна", – йдеться у повідомленні. Офіційна інформація від батьків або поліції поки не надходила.

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...

Бережіться! Медики назвали три звички, які можуть призвести до онкології

неділя, 28 червень 2026, 7:36

Німецькі вчені вивчили людські звички, які потенційно можуть призвести до раку. У статті, опублікованій закордонними ЗМІ, медики назвали три звички, які провокують онкологію, передають Патріоти України. Давно відомо, що злоякісні пухлини можуть бути сп...