Було непросто, але збірна Франції прорвалася до чвертьфіналу Euro-2016 (відео)

Збірна Франції досягла вольової перемоги над Ірландією (2: 1) в 1/8 фіналу Euro-2016.

Збірна Франції прорвалася до чвертьфіналу Euro-2016 Фото: Reuters.

Гості відкрили рахунок вже на третій хвилині - Роберт Брейді реалізував пенальті, призначене за фол Поля Погба на Шейне Лонге. Але після перерви дубль Антуана Грізманн вивів господарів в наступний раунд. Кінцівку зустрічі ірландці провели в меншості через вилучення Шейна Даффі, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У чвертьфіналі французи зіграють з переможцем поєдинку між збірними Англії та Ісландії.

Зустріч через перебір жовтих карток пропустять захисник Аділь Рамі і хавбек Н'Голо Канті.