Був "фанатом" маніяка Анатолія Онопрієнка: Шокуючі подробиці про терориста Рослякова

Слідство не відкидає, що Владислав Росляков, підозрюваний у скоєнні масового вбивства в коледжі в окупованій Керчі, мав намір після бійні спалити будівлю, пише "Коммерсантъ" із посиланням на джерела, повідомляють Патріоти України.

За даними слідства, "керченський стрілок" був шанувальником серійних маніяків і мріяв перетворити свій коледж на арену з комп'ютерної гри-шутеру Doom. Як розповіли співрозмовники видання, Росляков зробив удома фотоколаж: на тло скріншота з Doom він наклав зображення коридорів і приміщень коледжу. Наразі триває експертиза, яка має встановити, чи здійснював Росляков убивства, керуючись саме цією схемою, виявленою на флешці в його сумці.

Також у сумці Рослякова, крім 10 невеликих саморобних вибухових пристроїв "метального типу" і 13 набоїв до рушниці, лежала пляшка з "коктейлем Молотова". Під час вивчення інтернет-контактів Рослякова слідчі з'ясували, що він відвідував сайти і форуми, де збиралися шанувальники серійних убивств. Аватаркою для Telegram у Рослякова було фото маніяка Анатолія Онопрієнка, який протягом семи років убив 52 людей. Серед запитів, які він найчастіше вводив у пошукові системи, були слова "дробовик", "терор", "терорист", "Сайга", "охолощений, переобладнання", "ІДІЛ кари".

Свій акаунт у Twitter Росляков назвав "Хочу померти". "Коммерсантъ" пише, що Росляков, за даними слідства, міг бути пов'язаний "з екстремістами" з України, із якими він грав у Doom у мережі і в переписці цікавився в них "питаннями, пов'язаними з виготовленням бомби". Психіатр-криміналіст Михайло Виноградов, проаналізувавши дані слідства, припустив, що Росляков ще з дитинства хворів на шизофренію. Експерти у сфері психіатрії і психології вважають, що мотиви дій Рослякова так і не буде остаточно встановлено, але в нього можуть з'явитися наслідувачі.

"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

середа, 23 вересень 2020, 0:21

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві. Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, ...

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...