Був "фанатом" маніяка Анатолія Онопрієнка: Шокуючі подробиці про терориста Рослякова

Слідство не відкидає, що Владислав Росляков, підозрюваний у скоєнні масового вбивства в коледжі в окупованій Керчі, мав намір після бійні спалити будівлю, пише "Коммерсантъ" із посиланням на джерела, повідомляють Патріоти України.

За даними слідства, "керченський стрілок" був шанувальником серійних маніяків і мріяв перетворити свій коледж на арену з комп'ютерної гри-шутеру Doom. Як розповіли співрозмовники видання, Росляков зробив удома фотоколаж: на тло скріншота з Doom він наклав зображення коридорів і приміщень коледжу. Наразі триває експертиза, яка має встановити, чи здійснював Росляков убивства, керуючись саме цією схемою, виявленою на флешці в його сумці.

Також у сумці Рослякова, крім 10 невеликих саморобних вибухових пристроїв "метального типу" і 13 набоїв до рушниці, лежала пляшка з "коктейлем Молотова". Під час вивчення інтернет-контактів Рослякова слідчі з'ясували, що він відвідував сайти і форуми, де збиралися шанувальники серійних убивств. Аватаркою для Telegram у Рослякова було фото маніяка Анатолія Онопрієнка, який протягом семи років убив 52 людей. Серед запитів, які він найчастіше вводив у пошукові системи, були слова "дробовик", "терор", "терорист", "Сайга", "охолощений, переобладнання", "ІДІЛ кари".

Свій акаунт у Twitter Росляков назвав "Хочу померти". "Коммерсантъ" пише, що Росляков, за даними слідства, міг бути пов'язаний "з екстремістами" з України, із якими він грав у Doom у мережі і в переписці цікавився в них "питаннями, пов'язаними з виготовленням бомби". Психіатр-криміналіст Михайло Виноградов, проаналізувавши дані слідства, припустив, що Росляков ще з дитинства хворів на шизофренію. Експерти у сфері психіатрії і психології вважають, що мотиви дій Рослякова так і не буде остаточно встановлено, але в нього можуть з'явитися наслідувачі.

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....