Був льотчиком першого класу: Під час катастрофи Су-27 загинув начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки (фото)

Олександр Фоменко служив у Збройних силах із 1992 року.

Майор Олександр Фоменко був військовим льотчиком 1-го класу. Фото: Air Force Command of UA Armed Forces.Під час аварії 15 грудня винищувача Су-27 у Житомирській області загинув військовий льотчик першого класу майор Олександр Фоменко. Про це повідомили у прес-службі командування Повітряних сил ЗСУ у Facebook, передають Патріоти України.

"Дані пілота: майор Фоменко Олександр Васильович, начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних сил Збройних сил України. 1975 року народження, українець, народився в місті Шостка Сумської області", – ідеться в повідомленні.

Фоменко служив у Збройних силах із 1992 року. Він освоїв літаки Л-39, МіГ-29 і Су-27. У командуванні повітряних сил зазначили, що у загиблого було понад 480 годин нальоту, зокрема 45 годин у 2018 році. Він був підготовлений до ведення бойових дій "у повному обсязі курсу бойової підготовки в якості інструктора в простих і складних метеорологічних умовах удень". У 2014 році Фоменко брав участь в АТО. У загиблого залишилися дружина і дочка.

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...