Був сином кулеметника УПА: Раптово помер відомий український письменник

27 лютого на сторінці Василя Портяка у соцмережі рідні повідомляли, що він потрапив до реанімації, а лікарі давали невтішні прогнози.

Василь Портяк. Фото: соцмережі.

Відомий український письменник і сценарист Василь Портяк помер на 67-му році життя. Про це розповів на своїй сторінці в Facebook Андрій Мацьків, уточнивши, що це сталося 2 березня, на світанку, передають Патріоти України.

"Сьогодні на світанку в результаті короткої, але важкої хвороби, не стало прекрасної людини Василя Портяка – відомий прозаїк, автор сценаріїв кількох фільмів, в тому числі про УПА "Вишневі ночі", "Нескорений", "Залізна сотня", – написав він.

Мацко розповів, що до свого 67-річчя письменник не дожив майже місяць – 31 березня. У нього залишилися дружина, дочка і син. "Як син кулеметника УПА Василя Білінчука "Сибіряка" і племінник райпровідника Дмитра Білінчука "Хмари" тонко відчував історію боротьби, у його планах було ще багато зробити для вшанування стрийка Дмитра Білінчука, розстріляного у Лук'янівській в'язниці в Києві, однак не судилося", – додав він.

Прощання з письменником відбудеться 3 березня за адресою вул. Шевченко, 65 у Фастові, в храмі святого Димитрія. Похорони відбудуться 4 березня. Варто зазначити, що 27 лютого на сторінці Портяка рідні повідомляли, що він потрапив до реанімації, а лікарі давали невтішні прогнози.

Людський організм довго зберігає пам'ять про пережитий біль: Вчені здивували висновком

понеділок, 22 квітень 2024, 9:55

Людській організм зберігає в макрофагах "спогади" про біль, який людина відчула у ранньому віці, що стає одним з основних елементів імунної системи, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що науковцям з Дитячого центру Цинцинатті вдал...

Оце так: П'ятеро ухилянтів спокійно пішки перейшли в Угорщину - один перевдягся у піксель

понеділок, 22 квітень 2024, 9:48

Кадри з прикордонної відеокамери зафіксували, як вранці 20 квітня група з 5 чоловіків незаконно перетнула українсько-угорський кордон поблизу села Дийда в Закарпатській області, передають Патріоти України. На відеозаписі видно, як четверо цивільних ос...