Був у неадекваті: Як покарали екс-посла України у США за п’яне кермування у Києві (відео)

Оболонський районний суд Києва оштрафував колишнього посла України у США Олександра Моцика на 10,2 тис. грн і забрав на рік водійські права через відмову від проходження медичного огляду на стан сп’яніння. Про це заявила прес-секретар суду Інна Свинаренко, повідомляють Патріоти України.

«Суд, дослідивши всі докази, дійшов висновку про те, що він (Моцик. - Ред.) беззаперечно відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння. Суд притягнув його до відповідальності у вигляді штрафу 10 тис. 200 грн і рік позбавлення права керування», - сказала прес-секретар.

Свинаренко розповіла, що адмінправопорушення за ст. 130 (керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння або за відмову від проходження медичного огляду) КУпАП він вчинив ще у серпні цього року.

«Тобто його зупинили (співробітники поліції. - Ред.), але він відмовився проходити огляд на стан сп’яніння. За це передбачена така ж відповідальність як і за встановлення того, що він керував ТЗ у стані сп’яніння», - додала вона.

Джерело: УНН

Не було шансів? У Нідерландах уперше провели евтаназію дитині до 12 років

четвер, 25 червень 2026, 18:40

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...