Били і погрожували: На суді в Криму українець розповів про звірства силовиків Путіна

Чоловік звинувачується Росією в заклику до екстремістської діяльності в соціальній мережі.

Фото: ЗМІ

Кримчанин Ігор Мовенко в так званому "Гагарінському районному суді" окупованого Севастополя заявив, що під час "слідства" співробітники ФСБ його били і лякали погрозами. Про це пише в Facebook активіст Українського культурного центру в Криму Михайло Батрак, повідомляють Патріоти України.

"Усі слідчі дії, які проводили зі мною співробітники ФСБ, супроводжувались побоями, а також постійними погрозами мені і моїй родині", - процитував він слова Мовенко. Мовенко звинувачується в заклику до екстремістської діяльності в соціальній мережі.

"За версією слідства, коментар Ігоря має ворожий характер щодо Росії, і щодо учасників так званої "Російської весни", - написав активіст. Ігор Мовенко був викрадений окупантами в грудні 2016 року співробітники ФСБ прямо з роботи.

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...