
23 вересня група підлітків у складі 20 людей побила 3 таких же неповнолітніх. Одна дитина перебуває у важкому стані в лікарні. Про це написали у Facebook-спільноті "Просто Дніпродзержинськ", повідомляють Патріоти України.
Сьгодні в парку побили трьох підлітків! Били 20 таких же підлітків. Одна дитина в Дніпрі на Космічній у важкому стані, – йдеться у повідомленні Анни Мартисової.
Користувачка зазначила, що поліція за викликом не приїхала. "Били ногами по голові. Допоможіть, не залишайтесь байдужими!" – попросила авторка допису.
У коментарях до допису люди обурюються тим, що поліція саме в цей день не чергувала на своєму звичному місці у парку та, що правоохоронці не приїхали на місце інциденту.

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...