Били струмом і виривали волосся: Німецьке подружжя заманювало і катувало жінок у власному домі

Від знущань дві жінки померли.

У Німеччині суд виніс вирок парі, яка катувала жінок у себе вдома. Про це пише ВВС, інформують Патріоти України.

49-річна Анжеліка Вагенер отримала 13 років в’язниці, а її 48-річний екс-чоловік Вілфрід Вагенер засуджений до 11 років у психіатричному відділенні.

Протягом багатьох років пара заманювала жінок до себе додому через оголошення про знайомство в газетах, а потім катувала їх. Дім пари називали “будинком жахів”.

Жертв били, душили, били струмом, обливали перцевим аерозолем і виривали волосся. Від катувань дві жінки померли.

За словами Анжеліки Вагенер, труп однієї з жінок вони розчленували, заморозили, а потім спалили та розвіяли попіл.

Злочини пари викрили в 2016 році, коли вона повертала додому одну зі своїх жертв після побиття.

Машина в дорозі зламалася, а навколо були люди, тому вбивцям довелося викликати для жінки швидку. Пару заарештували, а жінка померла на місці від отриманих травм.

Німець встановив світовий рекорд, проїхавши на MINI Cooper понад мільйон кілометрів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:14

Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...