
У Німеччині суд виніс вирок парі, яка катувала жінок у себе вдома. Про це пише ВВС, інформують Патріоти України.
49-річна Анжеліка Вагенер отримала 13 років в’язниці, а її 48-річний екс-чоловік Вілфрід Вагенер засуджений до 11 років у психіатричному відділенні.
Протягом багатьох років пара заманювала жінок до себе додому через оголошення про знайомство в газетах, а потім катувала їх. Дім пари називали “будинком жахів”.
Жертв били, душили, били струмом, обливали перцевим аерозолем і виривали волосся. Від катувань дві жінки померли.
За словами Анжеліки Вагенер, труп однієї з жінок вони розчленували, заморозили, а потім спалили та розвіяли попіл.
Злочини пари викрили в 2016 році, коли вона повертала додому одну зі своїх жертв після побиття.
Машина в дорозі зламалася, а навколо були люди, тому вбивцям довелося викликати для жінки швидку. Пару заарештували, а жінка померла на місці від отриманих травм.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...