Битва проти "павутини": Після заборони Telegram в Росії оголосили війну Google і Amazon

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес.

Ілюстрація: retail.ru

У Росії продовжують намагатися обмежити доступ до популярного месенджера Telegram, для цього масово блокуються IP-адреси Amazon і Google, повідомляють Патріоти України.

Блокування почалися в другій половині дня 16 квітня. Обидві компанії надають послуги хостингу; сайт або інтернет-проект, розміщений на їх серверах, отримує їх IP-адреса. При цьому Роскомнадзор вносив до реєстру заборонених сайтів не окремі адреси, а цілі підмережі. До вечора рахунок пішов на мільйони IP-адрес. Роскомнадзор доручив інтернет-провайдерам заблокувати кілька підмереж Amazon (сумарно понад 800 тисяч адрес) і одну підмережу Google (відразу більше мільйона IP).

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес. Повідомляється про збої в роботі цілого ряду сервісів, які також використовують сервера Google і Amazon, серед них інший популярний месенджер Viber, онлайн ігри і платіжні системи.

"Війна проти Телеграма обертається війною проти інтернету", - пише в своєму Telegram каналі російський новинний ресурс Mash.

"Їхали на навчання, а опинились на війні": Страшні свідчення про оборону Луганського аеропорту

понеділок, 24 вересень 2018, 7:24

У Львові на 25-му Форумі видавців презентували першу в Україні книжку про оборону Луганського аеропорту "У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту". У хроніці зібрали спогади очевидців тих подій, військовослужбовців, повідомляють Патріоти Украї...

Мертві озера і місця сили: ТОП-7 найбільш загадкових куточків України, які варто відвідати (фото)

понеділок, 24 вересень 2018, 6:24

Як багато ти знаєш про те, чому озера можуть бути мертвими або мати не одне дно, а кілька? Нижче ти зможеш більше дізнатися про це, а також про рожеві граніти, де вони є і чому, про скельний храм, найбільш "оптимістичну" печеру України і джерела, які н...