Битва проти "павутини": Після заборони Telegram в Росії оголосили війну Google і Amazon

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес.

Ілюстрація: retail.ru

У Росії продовжують намагатися обмежити доступ до популярного месенджера Telegram, для цього масово блокуються IP-адреси Amazon і Google, повідомляють Патріоти України.

Блокування почалися в другій половині дня 16 квітня. Обидві компанії надають послуги хостингу; сайт або інтернет-проект, розміщений на їх серверах, отримує їх IP-адреса. При цьому Роскомнадзор вносив до реєстру заборонених сайтів не окремі адреси, а цілі підмережі. До вечора рахунок пішов на мільйони IP-адрес. Роскомнадзор доручив інтернет-провайдерам заблокувати кілька підмереж Amazon (сумарно понад 800 тисяч адрес) і одну підмережу Google (відразу більше мільйона IP).

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес. Повідомляється про збої в роботі цілого ряду сервісів, які також використовують сервера Google і Amazon, серед них інший популярний месенджер Viber, онлайн ігри і платіжні системи.

"Війна проти Телеграма обертається війною проти інтернету", - пише в своєму Telegram каналі російський новинний ресурс Mash.

Горів майже добу: З'явилося феєричне відео знищення складу боєприпасів ворога на Донбасі

п’ятниця, 22 березень 2019, 9:08

Українські військові влучним ударом знищили склад боєприпасів бойовиків. Феєричне відео знищення показав у мережі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України. "У результаті влучного пострілу був знищений склад боєприпасів росій...

Хіти тижня. Може не дожити до Гааги: Найманці Путіна звинуватили Гіркіна у незаконному розстрілі росіян на Донбасі

п’ятниця, 22 березень 2019, 4:00

Одіозного екс-ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна звинуватили в масових розстрілах рядових сепаратистів і бойовиків без підстави. Зокрема, бойовик заявив, що головний організатор «русской весны» на Донбасі організовував розстріли рядових сепаратистів...