Битва проти "павутини": Після заборони Telegram в Росії оголосили війну Google і Amazon

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес.

Ілюстрація: retail.ru

У Росії продовжують намагатися обмежити доступ до популярного месенджера Telegram, для цього масово блокуються IP-адреси Amazon і Google, повідомляють Патріоти України.

Блокування почалися в другій половині дня 16 квітня. Обидві компанії надають послуги хостингу; сайт або інтернет-проект, розміщений на їх серверах, отримує їх IP-адреса. При цьому Роскомнадзор вносив до реєстру заборонених сайтів не окремі адреси, а цілі підмережі. До вечора рахунок пішов на мільйони IP-адрес. Роскомнадзор доручив інтернет-провайдерам заблокувати кілька підмереж Amazon (сумарно понад 800 тисяч адрес) і одну підмережу Google (відразу більше мільйона IP).

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес. Повідомляється про збої в роботі цілого ряду сервісів, які також використовують сервера Google і Amazon, серед них інший популярний месенджер Viber, онлайн ігри і платіжні системи.

"Війна проти Телеграма обертається війною проти інтернету", - пише в своєму Telegram каналі російський новинний ресурс Mash.

Хіти тижня. Вбивство підлітка на Закарпатті: Розлючений натовп хотів вчинити самосуд (відео)

понеділок, 23 квітень 2018, 23:22

Місцеві жителі наполягають, що у підозрюваного був спільник, якого поліція не затримала. Суд відпустив під домашній арешт 14-річного мешканця Тячівскього району Закарпаття, підозрюваного у вбивстві ножем однолітка. Люди з цим не погодилися. Про це пише...

Бандит та офшорник: Британці оприлюднили компромат на мера Одеси Труханова

понеділок, 23 квітень 2018, 21:50

Пан Труханов навчав членів своєї банди, за якою числиться низка жорстоких вбивств, рукопашному бою і снайперській стрільбі. Мер Одеси Геннадій Труханов був залучений до злочинної банди з Одеси і володів значними частками у чотирьох офшорних компаніях у...