Битва проти "павутини": Після заборони Telegram в Росії оголосили війну Google і Amazon

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес.

Ілюстрація: retail.ru

У Росії продовжують намагатися обмежити доступ до популярного месенджера Telegram, для цього масово блокуються IP-адреси Amazon і Google, повідомляють Патріоти України.

Блокування почалися в другій половині дня 16 квітня. Обидві компанії надають послуги хостингу; сайт або інтернет-проект, розміщений на їх серверах, отримує їх IP-адреса. При цьому Роскомнадзор вносив до реєстру заборонених сайтів не окремі адреси, а цілі підмережі. До вечора рахунок пішов на мільйони IP-адрес. Роскомнадзор доручив інтернет-провайдерам заблокувати кілька підмереж Amazon (сумарно понад 800 тисяч адрес) і одну підмережу Google (відразу більше мільйона IP).

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес. Повідомляється про збої в роботі цілого ряду сервісів, які також використовують сервера Google і Amazon, серед них інший популярний месенджер Viber, онлайн ігри і платіжні системи.

"Війна проти Телеграма обертається війною проти інтернету", - пише в своєму Telegram каналі російський новинний ресурс Mash.

Скрепний маскарад не допоміг: У "ДНР" винесли смертний вирок "козакові Війська Донського"

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:18

Восьми спільникам засудженого до смертної кари пощастило більше - на них чекає довічне ув'язнення. Так званий «Верховний суд ДНР» виніс вирок озброєному угрупованню, що займалося викраденнями, вимаганням і вбивствами, передають Патріоти України. Зазнач...

Виховання ватників: Як в Кривому Розі змусили вибачатися українофоба (відео)

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:12

Активісти розшукали Юрія Островського, який нібито зранку обміняв велику суму гривень на російські рублі, сів в автомобіль і вже майже досягнув адміністративного кордону з окупованим Кримом. У соціальних мережах з'явилося відео побиття чоловіка, який р...