Битва проти "павутини": Після заборони Telegram в Росії оголосили війну Google і Amazon

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес.

Ілюстрація: retail.ru

У Росії продовжують намагатися обмежити доступ до популярного месенджера Telegram, для цього масово блокуються IP-адреси Amazon і Google, повідомляють Патріоти України.

Блокування почалися в другій половині дня 16 квітня. Обидві компанії надають послуги хостингу; сайт або інтернет-проект, розміщений на їх серверах, отримує їх IP-адреса. При цьому Роскомнадзор вносив до реєстру заборонених сайтів не окремі адреси, а цілі підмережі. До вечора рахунок пішов на мільйони IP-адрес. Роскомнадзор доручив інтернет-провайдерам заблокувати кілька підмереж Amazon (сумарно понад 800 тисяч адрес) і одну підмережу Google (відразу більше мільйона IP).

На даний момент до реєстру заборонених сайтів внесено 15,8 мільйона IP-адрес. Повідомляється про збої в роботі цілого ряду сервісів, які також використовують сервера Google і Amazon, серед них інший популярний месенджер Viber, онлайн ігри і платіжні системи.

"Війна проти Телеграма обертається війною проти інтернету", - пише в своєму Telegram каналі російський новинний ресурс Mash.

Страшне вбивство: Волонтера знайшли з перерізаними венами

понеділок, 17 грудень 2018, 17:45

У Червонограді Львівської області помер громадський діяч, волонтер і активний учасник Революції Гідності 53-річний Ігор Коцюруба. Причини смерті волонтера різняться. За однією з версій – не витримало серце. Однак, пізніше смерть активіста підтвердила п...

Хіти тижня. Непереможний українець захистив титул чемпіона світу (відео)

понеділок, 17 грудень 2018, 17:30

Таким чином, в Україні як і раніше чотири чемпіони світу з боксу. Український боксер в найлегшій вазі Артем Далакян (18-0, 13 КО) захистив титул чемпіона світу за версією WBA в бою з домініканцем Грегоріо Леброном (21-5, 16 КО). Бій відбувся в Києві на...