"Битва роботов против петухов": У мережі висміяли нову сенсацію росЗМІ про "підступних укрів"

Ілюстрація: rbc.ua

Російський пропагандистський телеканал "Звєзда" повідомив про відправку в антитерористичну операцію (АТО) на Донбас українських роботів. Про це пише "Роісcя 24" на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, в публікації йдеться про те, що Збройні сили України (ЗСУ) до наступного року можуть почати використовувати безпілотний міні-БТР "Фантом" у військових діях на сході країни.

Варто зазначити, що цю новину активно коментують в мережі.

"Ну а що, слушна думка. Якби так було...", "Нічого, у Росії свої роботи є. Робот Федір, знову ж таки, носій електронних скреп", "Битва роботів проти півнів! Терміново Спілбергу продати права на екранізацію" , "Зірка зірконулась", - пишуть в інтернеті.

Хіти тижня. Зрадив союзну Директорію і розділив з Леніним Україну: Сьогодні народився мінливий союзник Петлюри, засновник Другої Речі Посполитої

четвер, 14 грудень 2017, 0:39

Саме Юзефу Пілсудському окуповані терени України завдячують політикою санації та пацифікації, яка мала розчинити українців у польському морі. Звідси і витоки Волинської трагедії. Адже Польща 20 років пригнічувала тут українців, населяла край чужинцями.

Хіти тижня. Вчений, волонтер, монах в одній особі: Зупинилося серце видатного українця. Пам'ятаймо

четвер, 14 грудень 2017, 0:15

У Києві пішов з життя видатний вчений-етнограф, заслужений працівник культури, волонтер, монах Олексій Доля. Мав онкологічне захворювання. Олексію Леонтійовичу було 53 роки. "Все своє життя Олексій Доля присвятив вивченню фольклорного різнобарв'я різни...