"Бився до останнього подиху": Помер відомий українець, звільнений із російської в’язниці

Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко, яких утримували в російській в’язниці, повернулися в Україну 14 червня 2016 року. Їх обміняли на двох росіян, які були причетні до трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року.

Фото: galinfo.com.ua

Колишній кремлівський політв’язень Юрій Солошенко, який має онкологічне захворювання, помер вранці 4 квітня. Про це пише у Facebook ще один колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв, повідомляють Патріоти України.

"Щойно помер Юрій Данилович Солошенко. Наш Герой. Мій дідусь. Політв’язень, що потрапив у російський полон тільки в свої 74 роки. Він пройшов його повністю. Гідно. Через отримані травми і хвороби нас тоді звільнили, але все це не пройшло повз… Старий бився до останнього подиху, залишаючись справжнім українцем - гордим, сором’язливим, ввічливим і незламним. Ніколи не забуду, як злітаючи над проклятою Москвою, він кричав: ” Прощай немытая Россия”. Помолимося за його душу", - написав Афанасьєв.

Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...