Чай і каву краще пити з цукром

Медики заявили про користь солодких напоїв.

Чай краще пити з цукром. Фото: taste-of-tea.ru.

Виявляється, звичка пити чай або каву без цукру не така вже й здорова. Насправді, роблячи ці напої солодкими ми допомагає працювати мозку. Про це розповів натуропат Борис Скачко, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

- Ці напої містять кофеїн, який активізує діяльність мозку. А цукор - це паливо для мозку. Якщо "підстьобувати" організм кофеїном, але не давати йому цього палива, ні до чого хорошого це не призведе.

У всій крові людського організму міститься приблизно дві столові ложки цукру. Якщо його запаси не поповнювати, багато систем залишаться "на голодному пайку".

Причому є різниця, коли саме цукор додавати в чай. Це треба робити під час заварювання. Оптимальна кількість цукру - стільки ж, скільки чайного листя. І звичайно, пити треба тільки свіжозаварений чай, адже деякі його речовини дуже швидко окислюються, - зазначив Скачко.

Тим, хто стежить за фігурою, натуропат порадив додавати в чай і каву фруктозу, а ось діабетикам запропонував при заварюванні напоїв сипати трохи питної соди - на кінчику ножа. Тоді кофеїн випаде в осад і чай з кавою не викликатимуть підвищення тиску.

Глобальні катастрофи - не випадковість: Вчені знайшли ймовірну причину найбільших вимирань на Землі

субота, 27 червень 2026, 8:30

Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...

На грані виживання: ПФУ назвав кількість пенсіонерів із виплатами нижче прожиткового мінімуму

субота, 27 червень 2026, 8:21

Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...