Час йшов на хвилини: Шокуючі подробиці загибелі українського туриста в горах Грузії

Друг врятованого туриста Ярослава Дмитро Костюк розповів подробиці інциденту, який трапився із українськими громадянами у грузинських горах. Наразі відомо, що тіло загиблого українського туриста Євгенія спустили із гори Тетнульд у грузинському регіоні Сванетія. Про це на своїй сторінці у Facebook інформує друг іншого, врятованого туриста, Ярослава, Дмитро Костюк, повідомляють Патріоти України.

Він уточнив інформацію про інцидент. Зокрема, наголосив, що трагічний випадок трапився 18, а не 19 липня, як повідомляли раніше у ЗМІ. Окрім цього, чоловік розповів шокуючі деталі: двоє українських туристів, після того, як зірвалися з висоти, були живими. Ярослава – рятувальникам вдалося забрати з льодового схилу наступного дня. А ось тяжко травмований Євген залишився чекати допомоги, проте пізніше стало відомо про його смерть.

"18 липня в Грузії двоє українських туристів відстали від групи і під час спуску з вершини Тетнульд зірвалися з тропи та скотилися нижче по схилу. Приблизно о 19 годині група, з якою вони йшли, заявила про їх зникнення (вони йшли останніми тому їх зникнення помітили не одразу). За сприяння українського консула та страхової компанії на місце події вилетів вертоліт. Але чомусь аж із Тбілісі", – зазначив Дмитро Костюк.

За його словами, приблизно о 12 годині наступного дня рятувальна команда знайшла двох туристів поруч на схилі льодопаду: з численними травмами, але обох живими. Одразу вдалось забрати та доставити у лікарню тільки Ярослава, який міг ходити сам. Йому одразу ж була надана відповідна медична допомога.

"Щодо Жені, то ситуація стала розгортатися дивно. Вертоліт піднявся за ним ще раз. Але швидко повернувся без нього. Одразу полетіли вдруге, але повернувшись доповіли, що не змогли забрати, але залишили йому теплі речі. Сказали, заберуть пізніше, коли погода стане кращою. Проте, здається, в той вечір погода у Местії була добра, але ніхто за ним не полетів", – додав Костюк.

За однією інформацією, потрібен більший вертоліт, за іншою, – лебідка, але на неї закінчилась ліцензія. Інформація від грузинської сторони постійно була різною та суперечливою. "Треба розуміти, що для людини з численними травмами, на висоті 4200 метрів час йде на хвилини", – підкреслив друг врятованого українця. Як пояснює Дмитро Костюк, він не розуміє, чому Євгена не витягли, коли він ще був живий.

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...