Час розплати настав: Топ-пропагандист Кремля втрапив у скандал через дачу у Криму

Головного путінського пропагандиста Дмитра Кисельова зобов'язали виплатити понад 2,5 млн рублів боргу архітектору Володимиру Мазуріну, який будував його віллу в окупованому Коктебелі. Відповідне рішення ухвалив Корольовський міський суд Московської області, частково задовольнивши позов Мазуріна, повідомляють Патріоти України.

У позовній заяві кримський архітектор вказав, що у 2015-2016 роках керував реконструкцією маєтку Кисельова під Коктебелем. Договір з топ-пропагандистом Кремля він уклав 15 жовтня 2015 року. За словами Мазуріна, реконструкція відбувалася важко через помилки попередніх будівельників. Він попросив Кисельова підвищити жорсткість металокаркасів через те, що у фундаменті є перекоси і конструкція будинку втратила стійкість. Однак той відмовився виправляти зазначені помилки.

"Об'єкт все ще становить загрозу для всіх навколо, але це не привід не оплачувати послуги", — зазначив представник Мазуріна Сергій Цапко.

Він розповів, що архітектор займався технічним наглядом як на етапі проектування, так і під час будівництва. Однак Кисельов вважає, що Мазурін не впорався з роботою, а всі помилки попередніх будівельників повісив на нього. Загалом, за даними Цапка, Мазурін повністю виконав послуги, які зазначені у договорі з Кисельовим, на суму 5,8 млн рублів.

"Хочу зауважити, мій довіритель не займався підбором підрядника при будівництві об'єкта. Всім цим займався Кисельов. Саме він домовлявся з підрядниками і він визначав вартість робіт. Мій довіритель займався технічним контролем і наглядом", — уточнив Цапко.

Зі свого боку представник Кисельова Роман Савицький заявив, що з Мазуріним нібито був укладений договір повного надання послуг, а не тільки проведення технічного нагляду. Архітектор мав надавати експертну підтримку, займатися підбором виконавців і координувати роботу всіх учасників проекту.

"Ці обов'язки ширші, ніж лише контроль будівництва. Такі роботи не здійснювалися. Позивач виконав послуги не в повному обсязі. Водночас факт надання послуг мав бути зазначений у звіті, який не був поданий", — сказав представник пропагандиста.

Більше того, він додав, що Мазурін нібито завищив вартість надання послуг, і максимум, що він може вимагати за свою роботу, — 1,6 млн рублів. Але навіть незважаючи на це представники Кисельова попросили повністю відмовити у задоволенні позову.

Вони надали суду доказ передачі 23,7 млн рублів. У цю суму, за їхньою версією, входила частина оплати послуг Мазурина.

Юрист Кисельова попередив, що вони можуть подати зустрічний позов на Мазуріна за ненадання послуг у повному обсязі. "Ми просили Мазуріна надати звіт надання послуг, які він роботи виконав, він казав, що всі документи у підрядника", — обурився Савицький.

Однак захисник архітектора Цапко спростував заяву відповідача, пояснивши, що звіти велися щодня, Мазурін розмовляв з Кисельовим по телефону, велося листування, і відповідач був у курсі всіх подій.

В результаті суддя оголосив тільки резолютивну частину рішення, згідно з якою Кисельов повинен буде сплатити заборгованість за договором майже 2,6 млн рублів. Представники Кисельова мають намір оскаржити рішення суду.

З архіву ПУ. Хіти тижня. "В 62 выглядит на 30": Мати Дана Балана вразила соцмережі стрункою фігурою, як у моделі

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:55

Мати молдавського співака 1958 року народження отримала десятки компліментів за свій квітучий вигляд. 62-річна мати молдавського поп-виконавця Дана Балана Людмила не перестає захоплювати користувачів Мережі своєю красою і квітучим зовнішнім виглядом, з...

"Це була мрія!": Леся Никитюк розповіла, як святкувала день народження (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:23

Телеведуча відзначала важливий день у своєму житті вдома з рідними і близькими. Телеведуча Леся Никитюк, яка нібито зібралася йти з ТБ, розповіла про свій день народження і опублікувала яскраві фото. У Instagram дівчина повідомила шанувальникам, що в ц...