Чемпіонат Європи-2020: Україна створила сенсацію, позбавивши очків чемпіона континенту на його полі (відео)

Збірна України вдало стартувала в кваліфікації на чемпіонат Європи-2020 виїзним матчем проти збірної Португалії.

Зустріч завершилася внічию - 0:0, що стало великим розчаруванням для хозяїв поля, про що заявив головний тренір португальців, зазначають Патріоти України

У першому таймі небезпечні моменти виникали тільки біля воріт української збірної - двічі Андрій Пятов рятував команду після небезпечних ударів Кріштіану Роналду зі штрафного. Крім того, в кінці тайму П'ятов, подскользнувшісь, ледь не подарував м'яч супернику, але встиг виправити свою помарку.

Після перерви господарі продовжили домінувати. У Португалії міг забивати Андре Сілва, але після його удару чудовий сейв зробив Пятов. Також португальці могли забити завдяки автоголу - м'яч ледь не влетів в сітку від голови Руслана Малиновського.

В української збірної був момент в кінцівці зустрічі - Руй Патрісіу перед собою відбив м'яч після небезпечного удару Євгена Коноплянки, але португальський захисник не дозволив дебютанту збірної України Жуніору Мораесу добити м'яч в ворота.

Португалія - Україна - 0:0

Португалія: Руй Патрісіу, Жоау Канселу, Пепе, Рубен Діаш, Рафаел Геррейро, Вільям Карвальо, Рубен Невеш (Рафа Сілва), Жоао Моутіньо (Жоау Маріу, 87), Роналду, Андре Сілва (Дієго Соуза, 73), Бернарду Сілва

Україна: П'ятов, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Степаненко, Зінченко, Малиновський, Коноплянка (Буяльський, 87), Марлос (Циганков, 66), Яремчук (Мораес, 76)

Наступний матч у кваліфікації підопічні Андрія Шевченка проведуть 25 березня - в гостях Україна зіграє з Люксембургом, який в першому турі несподівано обіграв вдома Литву - 2:1.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Якщо завтра війна: Опитування показало, де у Європі громадяни найбільше готові захищати свої країни

середа, 24 квітень 2024, 15:30

Громадяни Вірменії, Азербайджану, Грузії, Косова, України, Албанії та Молдови найбільше серед європейців готові воювати за свою країну у разі потенційної небезпеки, передають Патріоти України.. Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчать дані ...

Збільшуємо демографічну кризу? Якими будуть наслідки заборони на консульські послуги

середа, 24 квітень 2024, 15:24

Позбавлення консульських послуг українських чоловіків за кордоном призведе не до покращення мобілізації, а до масових спроб отримати громадянство інших країн. Таку думку висловив відомий український активіст, волонтер та офіцер ЗСУ Мирослав Гай, перед...