Через нерозділене кохання? Озвучена несподівана версія теракту у Керчі

Як вважають знайомі, 18-річний Владислав Росляков влаштував стрілянину в керченському коледжі через те, що йому не щастило в коханні, повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За деякими даними, він міг шукати свою дівчину, щоб розправитися з нею, Є інформація, що хлопець зустрічався з дівчиною близько 5 місяців, однак вона пішла від нього.

Нагадаємо, 17 жовтня в коледжі окупованої Росією Керчі стався вибух і стрілянина. За останніми даними, в результаті загинули 18 осіб, 50 були поранені. Підозрюваний - учень цього технікуму Владислав Росляков. Він був знайдений мертвим у будівлі.

Спочатку СК РФ порушив за фактом події кримінальну справу за статтею «Теракт», проте пізніше перекваліфікував його на статтю «Вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом».

Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...