Через нього загинули діти: Героя-рятувальника з Кемерового викрили у цинічній брехні

У момент пожежі чоловік проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено.

Ілюстрація: pravmir.ru

У російському Кемеровому знову розгорівся скандал - цього разу навколо начальника пожежного ланки Сергія Геніна, який працював у торговому центрі "Зимова вишня". ЗМІ в Росії раніше представили його як героя, який рятував людей у вогні, однак батьки загиблих дітей розповіли свою правду, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МС".

На даний момент цю версію також підтримують і слідчі. Так, як з'ясувалося, в момент пожежі Генин проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено. "30 березня начальник варти Сергій Генин був ще героєм. Кореспонденти федеральних телеканалів брали у нього інтерв'ю. Вище керівництво саме його делегувало офіційно відзвітувати перед журналістами", - пише видання.

Однак, батьки трьох загиблих дітей Олександр Ананьєв з дружиною Ольгою Ліллевяле розповіли зовсім інше. "Я ж намагався врятувати своїх дівчаток, - розповідає Олександр. - Коли почалася пожежа, кинувся до кінозалу. Пробрався на четвертий поверх, хтось простягнув мені змочену у воді ганчірку, я притулив її до рота - і рвонув до залу. Метрів через 20 я почав задихатися. Повернувся назад. Зробив другу спробу. Але ледве зміг просунутися на 20 метрів. Тоді я спустився вниз по сходах, де зіткнувся з пожежниками. Я повів їх в сторону залу. Поки ми піднімалися на четвертий поверх, шлях нам перегородив якийсь чоловік (той самий Сергій Генин - ред.). Він почав кричати , щоб усі бігли за ним, мовляв, він знає, де вогнище загоряння. І пожежники пішли за його наводкою. Я кричав їм услід, що в іншій стороні залишилися діти, що вони задихнуться від гару. Але мене не почули". Слідчі довели, що Сергій Генин дійсно відправив свою ланку до дальнього сходового отвору.

"Кремль уже не сможет врать": Злий Одесит про те, як Європарламент "підставив" Путіна з пактом Молотова-Ріббентропа

понеділок, 23 вересень 2019, 14:58

"В Европарламенте осудили "Молотова-Риббентропа", возложив вину за начало Второй мировой войны, в том числе и на СССР", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує:". Россия всегда манипулировала историческими фактами, по...

Втратить все? Суд прийняв гучне рішення по медіахолдингу Курченка

понеділок, 23 вересень 2019, 14:45

9 вересня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і передав в управління Нацагентства з питань розшуку та управління корупційними активами (АРМА) майно, групи "Український Медіа Холдинг" (UMH), передають Патріоти України. Майно UM...