Через нього загинули діти: Героя-рятувальника з Кемерового викрили у цинічній брехні

У момент пожежі чоловік проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено.

Ілюстрація: pravmir.ru

У російському Кемеровому знову розгорівся скандал - цього разу навколо начальника пожежного ланки Сергія Геніна, який працював у торговому центрі "Зимова вишня". ЗМІ в Росії раніше представили його як героя, який рятував людей у вогні, однак батьки загиблих дітей розповіли свою правду, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МС".

На даний момент цю версію також підтримують і слідчі. Так, як з'ясувалося, в момент пожежі Генин проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено. "30 березня начальник варти Сергій Генин був ще героєм. Кореспонденти федеральних телеканалів брали у нього інтерв'ю. Вище керівництво саме його делегувало офіційно відзвітувати перед журналістами", - пише видання.

Однак, батьки трьох загиблих дітей Олександр Ананьєв з дружиною Ольгою Ліллевяле розповіли зовсім інше. "Я ж намагався врятувати своїх дівчаток, - розповідає Олександр. - Коли почалася пожежа, кинувся до кінозалу. Пробрався на четвертий поверх, хтось простягнув мені змочену у воді ганчірку, я притулив її до рота - і рвонув до залу. Метрів через 20 я почав задихатися. Повернувся назад. Зробив другу спробу. Але ледве зміг просунутися на 20 метрів. Тоді я спустився вниз по сходах, де зіткнувся з пожежниками. Я повів їх в сторону залу. Поки ми піднімалися на четвертий поверх, шлях нам перегородив якийсь чоловік (той самий Сергій Генин - ред.). Він почав кричати , щоб усі бігли за ним, мовляв, він знає, де вогнище загоряння. І пожежники пішли за його наводкою. Я кричав їм услід, що в іншій стороні залишилися діти, що вони задихнуться від гару. Але мене не почули". Слідчі довели, що Сергій Генин дійсно відправив свою ланку до дальнього сходового отвору.

​Впевнено йдемо до "миру": З'явилася жорстка фотожаба на "слуг народу"

вівторок, 18 лютий 2020, 17:28

У мережі висміяли фотожабою дії президентської партії "Слуга народу". Картинку опублікував блогер Олександр Бабак на своїй Facebook-сторінці. На малюнку зобразили народних депутатів, які йдуть з прапором своєї фракції прямо в безодню. Політики падають ...

"По іншому - ніяк": Нардепа Березу терміново прооперували

вівторок, 18 лютий 2020, 17:14

Народного депутата 8-го скликання Борислава Березу прооперували в лікарні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. "Значиться так! Все одно це стане відомо. Я потрапив до лікарні і сьогодні (18 лютого) вранці мене...