Через нього загинули діти: Героя-рятувальника з Кемерового викрили у цинічній брехні

У момент пожежі чоловік проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено.

Ілюстрація: pravmir.ru

У російському Кемеровому знову розгорівся скандал - цього разу навколо начальника пожежного ланки Сергія Геніна, який працював у торговому центрі "Зимова вишня". ЗМІ в Росії раніше представили його як героя, який рятував людей у вогні, однак батьки загиблих дітей розповіли свою правду, повідомляють Патріоти України з посиланням на "МС".

На даний момент цю версію також підтримують і слідчі. Так, як з'ясувалося, в момент пожежі Генин проігнорував прохання потерпілого, який вказав йому найкоротший шлях до кінозалу, де на той момент залишалися живі люди. І відправився в інший бік - дорогоцінний час було втрачено. "30 березня начальник варти Сергій Генин був ще героєм. Кореспонденти федеральних телеканалів брали у нього інтерв'ю. Вище керівництво саме його делегувало офіційно відзвітувати перед журналістами", - пише видання.

Однак, батьки трьох загиблих дітей Олександр Ананьєв з дружиною Ольгою Ліллевяле розповіли зовсім інше. "Я ж намагався врятувати своїх дівчаток, - розповідає Олександр. - Коли почалася пожежа, кинувся до кінозалу. Пробрався на четвертий поверх, хтось простягнув мені змочену у воді ганчірку, я притулив її до рота - і рвонув до залу. Метрів через 20 я почав задихатися. Повернувся назад. Зробив другу спробу. Але ледве зміг просунутися на 20 метрів. Тоді я спустився вниз по сходах, де зіткнувся з пожежниками. Я повів їх в сторону залу. Поки ми піднімалися на четвертий поверх, шлях нам перегородив якийсь чоловік (той самий Сергій Генин - ред.). Він почав кричати , щоб усі бігли за ним, мовляв, він знає, де вогнище загоряння. І пожежники пішли за його наводкою. Я кричав їм услід, що в іншій стороні залишилися діти, що вони задихнуться від гару. Але мене не почули". Слідчі довели, що Сергій Генин дійсно відправив свою ланку до дальнього сходового отвору.

Хіти тижня. Розслідування вбивства Шеремета: Аваков показав фото жінки, яка натиснула кнопку вибухівки

неділя, 15 грудень 2019, 4:00

Глава МВС зізнався, що встановити особу дівчини в перуці та окулярах досі не вдалося. Слідство не встановило особу жінки, яка привела в дію радіокеровану міну, закладену під машиною журналіста Павла Шеремета. Про це повідомив міністр внутрішніх справ А...

Хотіли "відпочити від мирського життя": Під Києвом двоє дівчаток-підлітків влаштували небезпечні розваги на рейках

неділя, 15 грудень 2019, 0:26

Школярки перелякали машиніста, який викликав поліцію. Увечері до правоохоронців міста Ірпінь зателефонував машиніст потягу й сказав, що між коліями лежить нежива людина. На місце події прибуда слідчо-оперативна група. За два метри від залізниці, у місц...