Через зауваження: На Буковині комунальник побив лопатою перехожого (відео)

Бійку розняли випадкові перехожі.

Ілюстрація: podrobnosti.mk.ua

У місті Заставна Чернівецької області очевидці зняли на відео, як комунальник лопатою б'є перехожого через те, що той зробив зауваження, повідомляють Патріоти України.

Як говориться в сюжеті ТСН, чоловік обурився, що дорожники під час ремонту асфальт кладуть прямо в яму зі сміттям. Один з робітників спочатку відреагував нецензурною лайкою, а потім кинувся з лопатою на критика і двічі вдарив його по голові.

З архіву ПУ. "Уважаемый Владимир Владимирович, я - россиянин, православный, женат": Мережа підняла на сміх культового мачо-актора за плазування перед "царем"

субота, 19 вересень 2020, 21:00

Нерозуміння людей викликає не бажання артиста мати свій театр, а форма, в якій він подав своє прохання. "Уважаемый Владимир Владимирович, я вас приветствую меня зовут Дмитрий Певцов, я – россиянин, православный, женат. За моей спиной Институт современн...

"Каждый должен замочить столько, сколько сможет": В Умані затримали чоловіка, який закликав вбивати хасидів (фото)

субота, 19 вересень 2020, 20:59

Експерти попередньо встановили, що пости затриманого містять прямі заклики до проведення геноциду, повного або часткового знищення етнічної чи расової групи. Співробітники СБУ затримали жителя Умані, який публікував в популярній соцмережі пости, в яких...