Чорна карма окупантів: У Москві зі знаменитої Третьяковської галереї на очах відвідувачів викрали картину "Ай-Петрі. Крим"

Чоловік, якого прийняли за працівника музею, спокійно підійшов до полотна, дістав з рами і спокійно вийшов собі геть

У Москві з виставки картин українського та російського живописця Архипа Куїнджі, яка проходить у Третьяковській галереї, викрали полотно "Ай-Петрі. Крим" (1908 рік). Факт крадіжки підтвердили у Мінкульті РФ, зазначають Патріоти України.

Директор департаменту музеїв відомства Владислав Кононов повідомив, що Мінкультури з'ясовує обставини зникнення картини.

"Ми перевіряємо інформацію про зникнення однієї з робіт Куїнджі з колекції Російського музею, яка була виставлена у Третьяковській галереї. На даний момент підтверджується факт відсутності роботи "Ай-Петрі" та наявність у галереї великої кількості поліцейських", - повідомив Кононов.

Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що картину викрали на очах у численних відвідувачів експозиції.

"Чоловік, якого прийняли за працівника музею, спокійно підійшов до полотна Куїнджі, дістав його з рами і вийшов. Ні співробітники музею, ні глядачі не зрозуміли, що сталося, тому пошуки зниклої картини почалися лише через кілька хвилин", - повідомило джерело.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...