Чорна карма окупантів: У Москві зі знаменитої Третьяковської галереї на очах відвідувачів викрали картину "Ай-Петрі. Крим"

Чоловік, якого прийняли за працівника музею, спокійно підійшов до полотна, дістав з рами і спокійно вийшов собі геть

У Москві з виставки картин українського та російського живописця Архипа Куїнджі, яка проходить у Третьяковській галереї, викрали полотно "Ай-Петрі. Крим" (1908 рік). Факт крадіжки підтвердили у Мінкульті РФ, зазначають Патріоти України.

Директор департаменту музеїв відомства Владислав Кононов повідомив, що Мінкультури з'ясовує обставини зникнення картини.

"Ми перевіряємо інформацію про зникнення однієї з робіт Куїнджі з колекції Російського музею, яка була виставлена у Третьяковській галереї. На даний момент підтверджується факт відсутності роботи "Ай-Петрі" та наявність у галереї великої кількості поліцейських", - повідомив Кононов.

Джерело "Інтерфаксу" повідомило, що картину викрали на очах у численних відвідувачів експозиції.

"Чоловік, якого прийняли за працівника музею, спокійно підійшов до полотна Куїнджі, дістав його з рами і вийшов. Ні співробітники музею, ні глядачі не зрозуміли, що сталося, тому пошуки зниклої картини почалися лише через кілька хвилин", - повідомило джерело.

Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...