
Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.
Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.
"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.










В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...