"Чорне золото" збагачує не всіх: У мережі показали, як насправді живуть нафтовики в Азербайджані (фото)

Фото: ЗМІ

Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.

Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.

"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.

Розчавило голову: У Києві жінка загинула, рятуючи чоловіка (фото 12+)

неділя, 19 травень 2019, 14:37

Дружині вдалося витягнути чоловіка, який застряг під мотоблоком, але страшною ціною. У Києві в результаті нещасного випадку загинула жінка, яка намагалась врятувати свого чоловіка. Як повідомляє спільнота dtp.kiev.ua, інцидент стався на Житомирській тр...

Цілився у дівчат: У Києві нетверезий таксист влаштував жорстку ДТП через "помсту" (відео)

неділя, 19 травень 2019, 13:45

Чоловік вже в нетверезому стані напросився на святкування, де почав вести себе неадекватно і ображати присутніх у компанії дівчат. У Києві в ніч на 19 травня на вулиці Стеценка п'яний водій таксі Uber на автомобілі Opel Zafira мало не збив кількох люде...