"Чорне золото" збагачує не всіх: У мережі показали, як насправді живуть нафтовики в Азербайджані (фото)

Фото: ЗМІ

Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.

Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.

"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.

Небезпека поруч? В українки, яка повернулася з Італії, запідозрили коронавірус

вівторок, 25 лютий 2020, 17:15

У Чернівцях госпіталізували жінку, яка нещодавно повернулася з Італії. Її перевіряють на наявність коронавірусу COVID-2019. Про це розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук. Пацієнтку госпіталізували в ...

Нічого святого: На Миколаївщині п'яні школярки розгромили надгробні плити на цвинтарі (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 16:57

Цинічний випадок стався в Миколаївській області. 24 лютого вранці наглядач міського кладовища виявив пошкодженими декілька пам’ятних плит на могилах, передають Патріоти України. Поліцейські, викликані на місце злочину, встановили, що до вказаного акту ...