"Чорне золото" збагачує не всіх: У мережі показали, як насправді живуть нафтовики в Азербайджані (фото)

Фото: ЗМІ

Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.

Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.

"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.

Хіти тижня. "Прощай, немытая": Росіянам залишилось вільно користуватись світовою мережою інтернету лічені місяці

середа, 20 березень 2019, 4:00

Такими планами поділилось міністерство оборони РФ, на котре покладена епохальна скрепна місія

Хіти тижня. Залишилася тільки стопа: У мережі розповіли про трагічну долю бійця АТО, який загинув під Іловайськом (фото 16+)

середа, 20 березень 2019, 3:00

Обвуглену стопу бійця виявили на місці знищеної САУ 2С3 Акація 152 мм 92-ї бригади Національної гвардії України. У мережі розповіли історію виявлення і повернення в рідний Чугуїв бійця 92-ї бригади Руслана Дейнеко, який загинув під Іловайськ в 2014 роц...