"Чорне золото" збагачує не всіх: У мережі показали, як насправді живуть нафтовики в Азербайджані (фото)

Фото: ЗМІ

Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.

Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.

"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.

Буйство скреп: В "ДНР" показово вбили "тютюнового короля" Донбасу (відео)

четвер, 21 листопад 2019, 20:45

Очевидці повідомляють, що бачили, як Ігор Шалигін сів в машину, завів двигун і відразу пролунав вибух. В окупованому Торезі на Донеччині вибухнув автомобіль, припаркований неподалік від будівлі міського суду. Машина згоріла, власник загинув. Про це пов...

"Вас, бандерівців, всіх вже пора повідстрілювати": Водій-хам визвірився до жінки, що зробила йому зауваження

четвер, 21 листопад 2019, 18:59

У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook. "Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рус...