
Німецький фотограф Тобі Біндер приїхав в Азербайджані, щоб побачити влаштовані нафто- і соледобувні галузі. Робота на них важка, люди бідні, а доходи витікають невідомо куди, повідомляють Патріоти України.
Добувати нафту почали ще у 18 ст. З появою двигуна внутрішнього згоряння і зростанням попиту обсяги видобутку нафти тільки росли - до 1900 року Азербайджан забезпечував вже половину всієї нафти в світі. До розробки родовищ в Західному Сибіру 80% радянської нафти добували тут.
"Гроші люблять цю землю. Сотні років тому їх приносила сіль, а тепер - нафту. Біда тільки в тому, що ні чоловіки, цілодобово видобувні сіль з соляних озер, ні жінки, що працюють на нафтових родовищах, цих грошей не бачать і не отримують. Ті мільярди, що дає азербайджанська нафта, кудись витікають", - каже фотограф.










Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...