
Скандальна екс-регіоналка Олена Бондаренко заявила, що через розрив зв'язків з Росією Україна нібито перетворилася на другий Чорнобиль, повідомляють Патріоти України.
Вона поскаржилася на те, що країна втратила точки дотику з агресором в культурній, мовній, релігійній та економічній сферах і закликала боротися за возз'єднання України і Російської Федерації. Маревний спіч Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
"Те, що відбувається в Україні, для мене це фактично Чорнобиль-2! Ну трапилося так, це велика трагедія! Зараз сарана пожирає те, що нас з вами об'єднувало: єдині принципи, православ'я, культура, мовне одноманіття, наші з вами єдині моменти у вихованні, єдині енергетичні системи колись були, зараз, на жаль, розірвано це, транспортне з'єднання і так далі. Зараз, по суті, боротьба не тільки за Україну — зараз боротьба і за Росію в тому числі йде", — сказала поплічниця окупантів.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...