
Скандальна екс-регіоналка Олена Бондаренко заявила, що через розрив зв'язків з Росією Україна нібито перетворилася на другий Чорнобиль, повідомляють Патріоти України.
Вона поскаржилася на те, що країна втратила точки дотику з агресором в культурній, мовній, релігійній та економічній сферах і закликала боротися за возз'єднання України і Російської Федерації. Маревний спіч Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".
"Те, що відбувається в Україні, для мене це фактично Чорнобиль-2! Ну трапилося так, це велика трагедія! Зараз сарана пожирає те, що нас з вами об'єднувало: єдині принципи, православ'я, культура, мовне одноманіття, наші з вами єдині моменти у вихованні, єдині енергетичні системи колись були, зараз, на жаль, розірвано це, транспортне з'єднання і так далі. Зараз, по суті, боротьба не тільки за Україну — зараз боротьба і за Росію в тому числі йде", — сказала поплічниця окупантів.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...