"Что это вам воду дали, а не виски? - Дебилы, бл***!": Російська пропагандистка підколола Лаврова

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян нарвалася на критику росіян через їдкий жарт у бік міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, повідомляють Патріоти України.

Так, у своєму Twitter вона натякнула, що російський чиновник небайдужий до алкогольних напоїв. Спільне фото вона підписала такий діалогом: " - Сергіє Вікторовичу, а чого це вам воду дали, а не віскі? - Дебіли, бл***!".

Спроба підколоти Лаврова викликала шквал критики у мережі. "Фраза Сергія Вікторовича стосується саме вашої тусовці...", "І на якому ж жаргоні наш бомонд розмовляє?!", "Мабуть, ти добре віскаря намахнула", — пишуть росіяни у коментарях.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...