"Чудовисько, пропив честь офіцера": У СБУ оприлюднили скандальні факти про утікача Прозорова

Василь Прозоров

Зрадник Василь Прозоров, який утік у Росію, дійсно служив у лавах Служби безпеки України, проте був звільнений звідти за пияцтво на робочому місці. Однак це не завадило російській пропаганді підхопити його і використовувати як інструмент у дискредитації України. Про це йдеться в коментарі СБУ на офіційній сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Російська пропаганда традиційно нічим не гребує. Тому не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно використовують для озвучування своїх заїжджених фейків про "таємні в'язниці" і таке інше. Показово, що Василь Прозоров був звільнений із посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України за службовою невідповідністю — систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера", — йдеться в ньому.

"Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю і військовою присягою, знайшовши в ФСБ РФ "гідних" людей. Але це чудовисько має пам'ятати долю Іуди. Це лише справа часу", — додали в українському відомстві.

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

Раніше хворів на коронавірус: У Росії помер скандальний протоієрей РПЦ Смірнов

середа, 21 жовтень 2020, 8:17

У Росії 21 жовтня помер протоієрей Російської православної церкви Дмитро Смірнов, який здобув собі скандальну славу. Його смерть підтвердив на своєму Telegram-каналі прессекретар Синодального відділу РПЦ із церковної благодійності та соціального служін...