"Чувак реально что-то тяжелое употребляет": У мережі підняли на сміх заяву Захараста про "Малоросію"

"А що тепер робити з пачпортами "динири"? - запитують користувачі мережі.

В мережі сміються над заявами Захарченка. Фото: Твіттер.

Заява ватажка так званої "ДНР" Олександра Захарченка про створення "Малоросії" викликало миттєву хвилю жартів і глузувань в мережі. Багатьох відразу ж хвилює доля так званої "Новоросії", про створення якої оголошували бойовики в самому початку війни на Донбасі, пишуть Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Також громадськість вразила назва нової "держави". Деякі блогери роблять припущення щодо того, яку назву бойовики виберуть для наступної квазідержави.

І виникло питання – що бойовики будуть робити з виданими раніше "паспортами республік".

Кілька блогерів перейнялися думкою ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького з приводу планів його "колеги" призначити "столицею" окупований Донецьк.

Як повідомляли Патріоти України, письменник-бойовик Прилепін насмішив мережу розповіддю про ватажка ДНР.

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...