"Чужа земля": Російський пропаг*ндон Соловйов влаштував істерику через Україну (відео)

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов зганьбився нахабною заявою про те, що Україна нібито незаконно займає свої нинішні території, повідомляють Патріоти України.

Меседж з окупаційною риторикою він озвучив під час обговорення того, що Палата представників Конгресу США визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українців. Своїми неадекватними міркуваннями рупор Кремля поділився у ефірі власної програми на телеканалі "Россия 1".

"Ці (українці. - ред.), які радіють тому, що щось визнали геноцидом. Тоді важливе питання виникає, елементарне: а ви вважаєте себе правонаступниками УРСР? Якщо ви правонаступники УРСР, тоді звинувачуйте самі себе, а якщо ні, тоді геть з чужої землі! Тоді, виходить, ви зайняли чужу територію. Тоді це все не ваше, і кордони всі треба обговорювати", - уїдливо висловився Соловйов, крім усього поклавши відповідальність за страшний злочин радянського режиму на його жертв.

Усі загинули: На Чернігівщині на міні підірвалося авто з грибниками (фото)

неділя, 2 жовтень 2022, 15:14

У районі села Шестовиця на Чернігівщині на міні підірвався автомобіль із грибниками. У результаті четверо чоловіків загинули. Про це 2 жовтня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі, передають Па...

Найбільше у Польщі, Німеччині та Чехії: Скільки в Європі зараз зареєстрованих біженців з України

неділя, 2 жовтень 2022, 14:52

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті, передають Патріоти України. Зазначається, що, станом н...