Чи можна захворіти? Супрун розвінчала популярний міф про кондиціонери

Важливо правильно користуватися кондиціонером.

Ілюстрація: dengi.ua

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун запевнила, що захворіти від кондиціонера не можна, цей пристрій ж безпечним для людини Про це вона зазначила на сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Симптоми – кашель, подразнення слизової оболонки, труднощі з диханням, головний біль та втома – можуть бути пов’язані з так званим синдромом закритих приміщень.

Перш за все, йому необхідно час від часу проводити чистку фільтрів та пристрою загалом. Все тому, що брудні фільтри можуть сприяти розвитку респіраторних інфекцій.

Не варто ставити на дуже низьку температуру, якщо на вулиці жарко. Переохолодження може активізувати збудників хвороб. Не сидіть під сильним струменем повітря – може виникнути запалення м’язів та нервів.

Регулярно проводьте вологе прибирання та час від часу вимикайте кондиціонер для того, щоб не пересушити повітря. Також часто провітрюйте кімнату, коли пристрій вимкнений.

Тотальний блекаут скасовується: Чому з початком зими Росії не вдалося занурити Україну у темряву

вівторок, 6 грудень 2022, 9:38

У понеділок, 5 грудня, Росія випустила по Україні близько 70 ракет, більшість з яких збили сили ППО України. лучань цього разу зазнали енергооб’єкти у Київській, Вінницькі та Одеській областях. Проте, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, енергет...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...