Чи можна захворіти? Супрун розвінчала популярний міф про кондиціонери

Важливо правильно користуватися кондиціонером.

Ілюстрація: dengi.ua

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун запевнила, що захворіти від кондиціонера не можна, цей пристрій ж безпечним для людини Про це вона зазначила на сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Симптоми – кашель, подразнення слизової оболонки, труднощі з диханням, головний біль та втома – можуть бути пов’язані з так званим синдромом закритих приміщень.

Перш за все, йому необхідно час від часу проводити чистку фільтрів та пристрою загалом. Все тому, що брудні фільтри можуть сприяти розвитку респіраторних інфекцій.

Не варто ставити на дуже низьку температуру, якщо на вулиці жарко. Переохолодження може активізувати збудників хвороб. Не сидіть під сильним струменем повітря – може виникнути запалення м’язів та нервів.

Регулярно проводьте вологе прибирання та час від часу вимикайте кондиціонер для того, щоб не пересушити повітря. Також часто провітрюйте кімнату, коли пристрій вимкнений.

"Солдат із таємних біолабораторій": Мережу розвеселило відео із бобром, який пробрався в окоп до воїнів ЗСУ і не хотів нікуди йти

вівторок, 28 березень 2023, 15:29

Українські військові опублікували в мережі веселе відео з бобром. Тварина пробралася в окопи захисників і ніяк не хотіла покидати їхні позиції, передають Патріоти України. Відповідне відео поширили українські Telegram-канали. Журналісти зауважили: наре...

Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

вівторок, 28 березень 2023, 14:28

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти Украї...