
З 1 липня українці й надалі отримуватимуть медичну допомогу у будь-якому закладі охорони здоров'я, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу МОЗ.
"Від імені деяких установ охорони здоров'я поширюють неправдиву інформацію, що з 1 липня цього року люди, які не підписали декларацію з терапевтом, педіатром або сімейним лікарем, будуть отримувати тільки невідкладну допомогу. Цей факт не відповідає дійсності. Право на медичне обслуговування гарантується Конституцією та іншими законами України ", - йдеться в повідомленні.
Як відомо, вводиться нова система фінансування медичних закладів. Так, до кінця 2018 року лікарні, які уклали угоди з НСЗУ, отримуватимуть кошти за двома механізмами.
За кожного пацієнта, який підписав декларацію з сімейним лікарем, держава виділить 370 грн із застосуванням вікових коефіцієнтів. Додатково ці заклади будуть отримувати по 240 грн за пацієнтів, які проживають на території обслуговування установи, але ще не підписали декларацію про вибір лікаря.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...