Чи то Монро, чи то Борис Апрель: У мережі не впізнали "відредаговану" Повалій (фото)

Українська співачка, що втекла до Росії, випустила новий відеокліп "Серце - будинок для любові".

Таїсія Повалій знову  "помолоділа". Фото: Інстаграм.

Опальна українська співачка Таїсія Повалій, яка давно переїхала в Росію і часто виступає в Кремлі, випустила новий кліп на пісню "Серце - будинок для любові". На відео її важко впізнати - так сильно постаралися гримери (або фахівці з комп'ютерної графіки, а може і пластичні хірурги), щоб "омолодити" артистку. Зовнішній вигляд екс-регіоналки порівняли з травесті-дівою Монро - схожість дійсно проглядається, пишуть Патріоти України.

"Тая, як ніби мультик мальований з Монро, просить заглянути в її серце в ротації на М1. Я щось пропустила або було гучне повернення, гірке покаяння і народне прощення?" - пише блогер Аліна Смоліна.
Користувачі мережі підтримують її, деякі навіть коментують побачене словом "Адок".

Перепост публікації Аліни зробила і сама Монро, зазначивши, що "Десь в шафі явно висить портрет Доріана .... # таяостановісь".

Відзначила нове творіння Повалій і популярна Facebook-спільнота "Рагу.Лі".

У коментарях співачку порівняли з Россом з серіалу "Друзі" і навіть зі змінив стать Борисом Апрелем.

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...