Чи захоче ворог помірятися силами: Екс-розвідник озвучив прогноз на Новий рік на Донбасі

Новорічні свята в зоні проведення Операції Об'єднаних сил повинні пройти без загострень. Ескалації ситуації на лінії розмежування, зокрема посилення обстрілів, не очікується. Про це розповів екс-військовий розвідник і волонтер Андрій Римарук, повідомляють Патріоти України.

За його словами, прогноз ґрунтується на тому факті, що минулий Новий рік був найтихішим за всю історію війни. "Тоді протягом семи днів не фіксували жодного порушення режиму тиші. І я думаю, що така ж ситуація повториться і цього року", - запевнив Римарук.

Проте, підкреслив він, посилення російського військового угрупування на кордоні з Україною –- це сигнал, який держава і армія не повинні пропустити. "Але зараз, можу вас запевнити, хлопці готові до будь-якого розвитку подій. Ми чекаємо, і якщо ворог захоче помірятися з нами силами, ми покажемо - хто ми і якою силою володіємо", - підсумував волонтер.

Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...