Чи захоче ворог помірятися силами: Екс-розвідник озвучив прогноз на Новий рік на Донбасі

Новорічні свята в зоні проведення Операції Об'єднаних сил повинні пройти без загострень. Ескалації ситуації на лінії розмежування, зокрема посилення обстрілів, не очікується. Про це розповів екс-військовий розвідник і волонтер Андрій Римарук, повідомляють Патріоти України.

За його словами, прогноз ґрунтується на тому факті, що минулий Новий рік був найтихішим за всю історію війни. "Тоді протягом семи днів не фіксували жодного порушення режиму тиші. І я думаю, що така ж ситуація повториться і цього року", - запевнив Римарук.

Проте, підкреслив він, посилення російського військового угрупування на кордоні з Україною –- це сигнал, який держава і армія не повинні пропустити. "Але зараз, можу вас запевнити, хлопці готові до будь-якого розвитку подій. Ми чекаємо, і якщо ворог захоче помірятися з нами силами, ми покажемо - хто ми і якою силою володіємо", - підсумував волонтер.

Джерело: Обозреватель

Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...