Дай Бог нам всім: Президенту Національної академії наук України Борису Патону 100 років - цікаві фактів із біографії людини-легенди (відео)

Найдивовижніше, ювіляр відзначає своє 100-ряччя разом з аналогічним святом підпорядкованої йому НАНУ, котра була започаткована указом гетьмана Скоропадського 27 листопада 1918 року. - От і не вірте у гру долі.

Вчений і академік Борис Патон відомий всьому світу завдяки винаходам, які допомагають проводити зварювання під водою, в космосі і навіть в організмі людини, зазначають Патріоти України. Борис Євгенович Патон - людина-легенда.

Півжиття він президент Національної академії наук та Інституту електрозварювання. Автор понад 1000 публікацій, перший в історії Герой України та володар власного бронзового бюста. Молодший з династії Патонів – Борис Патон народився у Києві. Обрав професію інженера у Київському політеху, саме там працював його батько – Євген Оскарович Патон (той самий, на честь котрого у Києві названий міст через Дніпро.-ред.). Людина, що зробила революцію в електрозварюванні, яку згодом продовжив Борис Патон. Вчений працював над новими ідеями по дванадцять годин на добу. І досі саме роботу вважає головним секретом свого довголіття. Хоча скаржеться на слабке здоров'я. - Дай Бог сил, бажають колеги, близькі та рідні

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.

"Я скоро вернусь в задницу!": Люксембурзький футболіст зібрався до московського Спартака та порадував фанів цікавою обмовкою (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 23:42

Люксембурзький футболіст московського "Спартака" Крістофер Мартінс Перейра зробив курйозний допис в Instagram на тему повернення з відпустки. . 25-річний півзахисник звернувся до вболівальників, щоб повідомити, що він швидко повернеться до Росії. Але в...