
Мешканці Криму почали масово шкодувати про російську окупацію і намагаються спілкуватися в соцмережах українською мовою. Докази цього оприлюднив блогер "Кримський бандерівець" у Twitter, повідомляють Патріоти України.
Також наголошується, що у кримчан зникла поголовна агресія, яка спостерігалася в 2014-2015. "Навіть наша в*та ностальгує за Україною. Або як мінімум вже не проявляє агресії до української мови, що було в 2014-2015 роках. Запоребриків розриває на частини від злості. Пишуть, що "не пахне у нас Росією" і "все було даремно", - зазначив блогер.
На опублікованих ним скріншотах листувань в популярному в Керчі пабліку фоловери один з одним спілкувалися щирою українською або комбінували її з російськими словами. "Любі друзі, тут такой вопрос. Ходят по квартирам две мадам странного вида, приглашают в магазин... Що це за цирк, кто-нибудь знает? Щиро дякую за увагу", - написала користувачка мережі.

У коментарях до її посту кримчани також відповідали українською: "то понаїхалі", "женіть їх в шию", "як же я сумую за мовою".
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...