Депортувати точно замало: На Одещині чоловіка засудили за наругу над Державним Прапором України

За рішенням прокуратури чоловік повинен заплатити штраф.

Ілюстрація:ua.korrespondent.net

Прокуратура міста Білгород-Дністровський Одеської області підтримала державне обвинувачення та визнала винним у нарузі над Державним Прапором України чоловіка, який зірвав прапор біля аптеки в День захисника України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За результатами розгляду кримінального провадження 23.12.2015 громадянина визнано винним у нарузі над Державним Прапором України (ч. 1 ст. 338 КК України). Чоловік за рішенням повинен заплатити штраф.

У ході розслідування встановлено, що засуджений 14 жовтня 2015 року, у День захисника України, зірвав Державний Прапор з кронштейна однієї з аптек міста Білгород-Дністровський.

Така "скотиняка": Нардеп напав на суддю Оболонського райсуду і плюнув у нього

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:15

Суддя просить ВРП відреагувати на інцидент. Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва. Про це йдеться в його повідомленні ...

Украина не продается, - Руденко

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:54

​На днях пророссийски настроенный президент Чехии Милош Земан предложил Украине продать России Крым. Видать, ему не впервой продавать святые вещи, поэтому он и другим с легкостью рекомендует так поступить. Украина не продается, господин президент Чехии!