Депортувати точно замало: На Одещині чоловіка засудили за наругу над Державним Прапором України

За рішенням прокуратури чоловік повинен заплатити штраф.

Ілюстрація:ua.korrespondent.net

Прокуратура міста Білгород-Дністровський Одеської області підтримала державне обвинувачення та визнала винним у нарузі над Державним Прапором України чоловіка, який зірвав прапор біля аптеки в День захисника України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За результатами розгляду кримінального провадження 23.12.2015 громадянина визнано винним у нарузі над Державним Прапором України (ч. 1 ст. 338 КК України). Чоловік за рішенням повинен заплатити штраф.

У ході розслідування встановлено, що засуджений 14 жовтня 2015 року, у День захисника України, зірвав Державний Прапор з кронштейна однієї з аптек міста Білгород-Дністровський.

Важливо! Українцям заборонили оформляти паспорти старого зразка

середа, 21 березень 2018, 14:46

За даними Міністерства внутрішніх справ станом на 13 лютого 2018 оформлено 1542538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм в формі ID-карти. Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням...

Планеті загрожує новий катаклізм: Вчені забили тривогу через Антарктиду

середа, 21 березень 2018, 14:40

З 1900 року рівень світового океану піднявся на 20 сантиметрів, а до кінця 21-го століття підніметься на метр або більше, тому вивчення льодовиків Антарктиди має величезне значення. Через активне танення гігантського льодовика в Антарктиді вже в найбли...