Держпосадовцям "пофіг": Українців розлютив пошматований жовто-блакитний прапор на головній площі райцентру на Кропивниччині

Україні не вистачає законодавства про зберігання державних символів в належному стані.

Вокзал у Олександрії. Фото: Wikimapia.

Гостей міста Олександрія Кіровоградської області прямо на залізничному вокзалі зустрічає пошарпаний прапор України. Користувачі соцмереж опублікували фото з вокзалу і поділилися своїм обуренням, передають Патріоти України.

«Прямо на площі перед вокзалом, прямо в центрі міста. І все проходять повз, і нікому ніякого діла. Скільки він там такий висить - не знаю. Сфоткали 31.12, прямо перед Новим роком», - розповіла автор знімка Оксана Тороп.

Мер Олександрії Степан Цапюк закликав громадян не залишатися байдужими, побачивши таке ставлення до державної символіки. Даний пошарпаний прапор - зона відповідальності залізничників, і їм уже подали скаргу. «Уже зробили зауваження. Шкода що всі чекають, коли це зробить хтось інший... Зобов'язуюсь щоранку під'їжджати до залізничного вокзалу і перевіряти, в якому стані прапор. Проходять повз тисячі людей, і їм байдуже, в якому стані державний символ. Може в цьому національна проблема», - зазначив міський голова.

Коментатори визнають, що Україні не вистачає законодавства про зберігання державних символів в належному стані. Але поки такий закон не прийнятий, закликають кожного не залишатися байдужим.

Хіти тижня. "Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

понеділок, 27 вересень 2021, 2:00

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...