"Дешевый понт": Шнуров жорстко потролив "інспектора Путіна"

Музикант висміяв підставний візит глави Кремля до аптеки.

Лідер російського гурту "Ленінград" Сергій Шнуров присвятив влучний саркастичний вірш бурхливій господарській діяльності президента РФ Володимира Путіна, який заїхав із "випадковим" візитом у пітерську аптекуЮ повідомляють Патріоти України.

Шнур недвозначно натякнув на сміховиність постановочних кадрів, покликаних показати Путіна як людину, близьку до народу.

Свята Русь! Огромно царство!

Он проснулся очень рано.

Есть в аптеке ли лекарства?

И течет вода ль из крана?

Вдоль лесов и вдоль степей

Мчится он, летит кортеж.

Все проверь, везде успей,

С Трампом порешай промеж.

Завезли ли хлеб в магаз?

И опять проверь аптеку.

Сколько нефть? А сколько газ?

Что у нас там по АПЕКу?

В Питере трубу прорвàло!

Срочно выезжает он.

И опять им денег мало,

Недостроен стадион.

Привезёт он им деньжищи,

За рулём, а в сумке лям.

Сам запчасти он отыщет,

К своим личным жигулям.

Підписники музиканта оцінили його поезію й обурилися цинічним президентським піаром.

"Президентський піар. Що б в країні не відбувалося, жерти буде не**й, а гордість за президента аж через край", "Піар і брехня - все, що у нього є", "Настоянка глоду є?", "Вранці мажу бутерброд, одразу думка, а як народ? Й ікра не лізе в горло, і компот не ллється у рот", "Моя думка, що піпл вже цю байду з Вовою перестає хавати", "Дешевий понт, товарише Володимире Володимировичу, дешевий понт", "Мабуть, за тиждень сценарій був написаний і відрепетирований", "Коли ж прокинешся, могутній російський народе? Коли ж зрозумієш, що червоні гниди ріжуть тебе?" - пишуть фоловери.

Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) в...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...