Дешево продалися: Стало відомо, скільки платять російським "асам" в Сирії, які йдуть на вірну смерть

Ілюстрація: cdn.tvc.ru

На офіційному сайті Міноборони РФ доступною для всіх є інформація про зарплати, посади, місце служби російських військових, зокрема - про пілотів РФ у Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Фонтанка.ру.

Газета пише, що, знаючи дату народження військовослужбовця та його особистий номер, будь-який користувач мережі отримує доступ до даних про його грошове забезпечення, завдання, які він виконував, та всю історію його служби.

Зазначається, що на сайті Міноборони РФ є посилання на розділ Особистий кабінет, в якому військовослужбовці і цивільні співробітники можуть в режимі онлайн отримати розрахункові листи за будь-який період часу.

За даними розрахункових листів можна дізнатися як розмір отриманих сум, так і подробиці служби. У розділі Вид нарахування вказані не тільки розміри зарпалати за посадою і званням, а й численні надбавки – за особливі умови військової служби, службу в пустельних і гірських районах, виконання завдань, пов’язаних з ризиком для життя.

Спеціальні виплати також визначені для льотних екіпажів, спецпризнченців, підводників і деяких інших категорій військовослужбовців. На сайті Міноборони за особистим номером можна дізнатися і про житлові умови військовослужбовця.

У мережі з’явилися фото документів загиблого майора Романа Філіпова, пілота СУ-25, збитого під час виконання бойового завдання 3 лютого над Ідлібом. У документах чітко видно його особистий номер. Дату народження льотчика блогери встановили по сторінці в соціальній мережі.

Якщо ввести дані в запропоновану сайтом форму, то можна дізнатися, що в середньому в місяць льотчик в званні майора отримує на руки трохи більше 100 тисяч рублів (приблизно 49 тис. гривень).

Виплата за грудень виявилася більшою - 249,5 тисяч рублів, але це з урахуванням додаткового матеріального стимулювання в 140 тисяч рублів, а таке стимулювання, згідно з наказом міністра оброни РФ, може виплачуватися один раз на рік.

"Скоро будем тебя кончать": Сергій Стерненко розповів про замахи на себе у подробицях (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 20:34

Йому – лише 24, а він уже встиг взяти активну участь у Революції Гідності, очолити одеський обласний осередок Правого сектора, започаткувати "Народну люстрацію" і стати кісткою в горлі мера Одеси Геннадія Труханова. У великому інтерв’ю громадський акти...

"Эти страшные хахлы", або Всеукраїнська солідарність: Зірковий російський футболіст розповів, як в Донецьку і Києві його московський "Спартак" закидали цеглою

середа, 23 жовтень 2019, 20:21

Московські клуби в цілому не любили на "одній шостій частині суходолу". Однак найбільш емоційний спротив у часи СРСР вони зустрічали саме в Україні. Колишній нападник "Спартака" Валерій Шмаров розповів про протистояння "червоно-білих" з українськими кл...