Десять дітей у 25 років: Мати трьох дітей народила семерню

Батько малюків зізнався, що нова вагітність стала для них несподіванкою: вони зовсім не планували розширювати сім'ю.

25-річна мешканка Іраку народила семерню в лікарні провінції Діяла - шість дівчаток і одного хлопчика. Про це пише видання Daily Mail, передають Патріоти України.

У жінки, яка народжувала природним шляхом, вже було троє дітей. Батько малюків Юсеф Фадл зізнався, що нова вагітність стала для них несподіванкою: вони зовсім не планували розширювати сім'ю. А вже кількість дітей, про яку їм повідомили лікарі, і зовсім їх шокувала. Тепер у них на руках одразу десять нащадків.

В Іраку це перший подібний випадок. Перший же в світі випадок появи на світ одразу сімох дітей був зареєстрований в 1997 році в американського подружжя Кенні і Боббі Маккогі. Вони зачали після лікування від безпліддя. Семерняшки в перші місяці свого життя випивали по 42 пляшечки в день і використовували 52 підгузника щодня.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...