"Для нас це диво": Астронавт NASA усиновив хлопчика з України

Ця щира людина продовжує відвідувати Україну та привозити сюди своїх дітей.

Фото: ЗМІ

Астронавт NASA Ренді Брезник усиновив хлопчика з України. Це сталося ще у 2008 році, тоді він забрав у свою сім'ю хлопчика з Дніпра. Про це чоловік розповів у інтерв'ю "Радіо Свобода", повідомляють Патріоти України.

"Нам пощастило відчути диво усиновлення у 2008 році, коли ми усиновили нашого сина Ваята в місті Дніпро. Йому було 2 роки і 9 місяців, це був просто чудовий час для нашої родини", - зізнався Ренді.

Американець продовжив відвідувати Україну та привозив сюди своїх дітей. "Після цього я відвідав Україну через кілька років, а потім ми були тут кілька років тому влітку. І Ваят, і наша дочка Ебігейл були в Києві та Дніпрі", - додав Брезник.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...