Доки нардепи двох слів зв’язати не ладні: Студенти у США вивчають українську (відео)

Викладач української мови Юрій Шевчук показав, як студенти в США розмовляють українською, повідомляють Патріоти України.

"Моя сім'я - розмовна тема у студентів першого курсу української мови в Колумбійському та Єйльському університетах. Студенти знають, що, розмовляючи, вони можуть фантазувати, а не говорити реальні речі, аби лиш українською", - підписав викладач відео у Facebook.

Перед презентацією студенти вивчали українську менше 2 місяців. "Група займається тричі на тиждень, кожне заняття триває 75 хв. На даний момент вони вчили теми "Моя сімя' на світлині", "Знайомтеся моя подруга/друг" та "Ідеальні канікули", спираючися лише на засвоєні граматичні теми: називний відмінок множини, місцевий однини, минулий і теперішній час. Найголовніше, що жоден не боїться говорити українською, хай із помилками, які я виправляю лише вибірково і пізніше, не вказуючи, хто саме допустився тієї чи иншої з них. Ми спираємося на Харківський правопис за малими винятками", - розповідає Шевчук.

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...