Доки нардепи двох слів зв’язати не ладні: Студенти у США вивчають українську (відео)

Викладач української мови Юрій Шевчук показав, як студенти в США розмовляють українською, повідомляють Патріоти України.

"Моя сім'я - розмовна тема у студентів першого курсу української мови в Колумбійському та Єйльському університетах. Студенти знають, що, розмовляючи, вони можуть фантазувати, а не говорити реальні речі, аби лиш українською", - підписав викладач відео у Facebook.

Перед презентацією студенти вивчали українську менше 2 місяців. "Група займається тричі на тиждень, кожне заняття триває 75 хв. На даний момент вони вчили теми "Моя сімя' на світлині", "Знайомтеся моя подруга/друг" та "Ідеальні канікули", спираючися лише на засвоєні граматичні теми: називний відмінок множини, місцевий однини, минулий і теперішній час. Найголовніше, що жоден не боїться говорити українською, хай із помилками, які я виправляю лише вибірково і пізніше, не вказуючи, хто саме допустився тієї чи иншої з них. Ми спираємося на Харківський правопис за малими винятками", - розповідає Шевчук.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...