Долари виявилися жорсткими та несмачними: Прикордонник на Закарпатті намагався з'їсти хабар (фото)

Хабарник намагався з'їсти дві банкноти, щоб уникнути відповідальності за вчинення злочину.
Пункт пропуску "Лужанка - Берегшурань". Фото: mukachevo.net.

У Закарпатській області на отриманні хабара у $200 затримали інспектора прикордонної служби пункту пропуску "Лужанка", інформують Патріоти України.

Прикордонник намагався з'їсти дві банкноти, щоб уникнути відповідальності за вчинення злочину, повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

За даними правоохоронців, інспектор за певну винагороду допомагав контрабандистам у безперешкодному переміщенні цигарок з України до Євросоюзу. Загалом здирник вимагав $1 тис. Його затримали. Тривають слідчі дії, також перевіряється причетність інших осіб прикордонної служби цього пункту пропуску до корупційної діяльності.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...