Допінговий скандал навколо Росії: Інформатор WADA намагався покінчити з життям

Григорій Родченков здійснив спробу самогубства за допомогою сильнодіючих заспокійливих препаратів.

Ілюстрація. Фото: Еспресо.TVІнформатор всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорій Родченков намагався покінчити з собою в США, повідомляють Патріоти України.

Про це повідомляє RT з посиланням на віце-президента російського підрозділу міжнародного комітету захисту прав людини Олександра Іонова.

За його словами, американські спецслужби приховують цю інформацію, намагаючись перешкодити її потрапляння в пресу. Іонов заявив, що спроба самогубства сталася 19 червня. Родченков був знайдений співробітниками ФБР і при ньому в квартирі були виявлені шість упаковок сильнодіючих заспокійливих засобів і порожні пляшки з-під віскі.

На думку Іонова, у Родченкова здали нерви через тиск американців, які змушували його давати показання проти Росії.

Нагадаємо, що Родченков протягом 10 років був директором російського "Антидопінгового центру". В 2016 році він перебрався в США і розповів про існування в Росії державної допінг програми, спрямованої на завоювання медалей російськими спортсменами.

У підсумку збірна Росії була усунена від участі в Олімпіаді-2018 в Пхенчхані і лише частина з російських спортсменів зуміли прийняти в ній участь, але під нейтральним прапором. Росія, в свою чергу, всіляко спростовує свідчення Родченкова.

Джерело: Апостроф

Деяким пенсіонерам в Україні платитимуть надбавки: Кого стосується і що потрібно

неділя, 23 лютий 2025, 12:28

Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...